|
کدخبر: 159632

متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش بخوانند

حاجی میرزایی: استخدام در آموزش و پرورش منحصراً از طریق دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی انجام می‌شود و یک روش آن، از طریق کنکور است

اقتصاد متقاضیان استخدام در آموزش و پرورش بخوانند

محسن حاجی‌میرزایی وزیر آموزش و پرورش در پاسخ به پرسش تعدادی از سؤالات فرهنگیان در شبکه «شاد» درباره عدم یادگیری مناسب در فضای مجازی، اظهار کرد: این گزاره را قبول داریم و می‌دانیم هیچ چیز جایگزین آموزش حضوری نخواهد شد اما در شرایطی هستیم که به دلیل کرونا برای حفظ سلامت دانش‌آموزان و معلمان، امکان برگزاری کلاس حضوری را نداریم و این راه‌حل جایگزین است.

وی با اشاره به لزوم قوی شدن در حوزه فضای مجازی، ادامه داد: در ۱۰، ۱۱ ماه گذشته به تدریج ظرفیت‌های شاد توسعه پیدا کرده و توانایی‌های معلمان افزایش پیدا کرده است؛ همچنین توانایی دانش‌آموزان برای بهره‌گیری از این فضا افزایش یافته است ضمن اینکه هر جایی که برای ما امکان برگزاری کلاس‌ها باشد حتماً این کار را خواهیم کرد.

راه حل مشکل پوشش نامناسب اینترنت

حاجی‌میرزایی درباره پوشش نامناسب اینترنت در برخی مناطق، گفت: در مناطقی که تحت پوشش اینترنت نیست باید از طریق ادارات استانی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات که وابسته به وزارت ارتباطات و اطلاعات است، پیگیری شود و آنها هم با جدیت در حال تلاش هستند تا به تدریج پوشش را کامل‌تر کنند.

وی ادامه داد: در مناطقی که پوشش اینترنتی نیست اما از طریق تلویزیون پوشش گسترده‌تر است، از تلویزیون استفاده می‌شود و آنجایی که تلویزیون هم نیست، از طریق بسته‌های آموزشی و کلاس‌های حضوری تلاش می‌کنیم که آموزش را به دانش‌آموزان عزیز برسانیم.

چیزی به عنوان شهریه در مدارس دولتی نداریم

وزیر آموزش و پرورش درخصوص اعتراض به گرفتن شهریه در مدارس دولتی، بیان کرد: هیچکسی حق ندارد کسی را ملزم به پرداخت شهریه کند و چیزی به عنوان شهریه در مدارس دولتی نداریم.

وی اضافه کرد: ممکن است برخی خانواده‌ها علاقه‌مند باشند به مدرسه کمک کنند و این یک عمل اختیاری و داوطلبانه است اما هیچکس حق ندارد کسی را ملزم به پرداخت وجه کند و اگر این کار را کند حتماً پیگرد حقوقی و قانونی دارد.

این مقام مسؤول افزود: خانواده‌ها این موضوع را منعکس کنند و قابل پیگیری است. رؤسای مناطق و مدیران استانی مأموریت دارند که در برابر یک چنین شرایطی عکس‌العمل نشان دهند و اقدامات لازم را انجام دهند.

آموزش مجازی در دو هفته اول سال یعنی ایام نوروز تعطیل است

حاجی‌میرزایی درباره درخواست برای تعطیلی زودتر مدارس، گفت: عملاً دو هفته آغاز سال را همانند همه سال‌ها دانش‌آموزان تعطیل هستند.

وی تصریح کرد: ما نیز می‌خواهیم فعالیت‌ها در بستر مجازی، در آن بخشی که تدریس و آموزش است تعطیل شود تا معلمان و دانش‌آموزی خستگی ‌در کنند و بعد از نیمه اول فروردین شروع به کار و آموزش در بستر مجازی انجام شود.

منابع کنکور در سایت سازمان سنجش و مرکز سنجش آموزش و پرورش قرار دارد

وزیر آموزش و پرورش درباره کنکور نیز اظهار کرد: کنکور توسط سازمان سنجش و آموزش کشور طراحی می‌شود و ما مشارکت داریم و در زمان برگزاری کنکور هم همه پروتکل‌های لازم رعایت خواهد شد.

وی ادامه داد: محتوایی که در کنکور مورد سوال قرار می‌گیرد در سایت سازمان سنجش و وزارت آموزش و پرورش معرفی شده است و کسانی که نگران هستند چه محتوایی مطرح شده است می توانند از طریق سازمان سنجش و مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش به اطلاعات لازم دست پیدا کنند.

اینترنت شاد رایگان است

حاجی‌میرزایی در واکنش به این جمله که اینترنت شاد رایگان نیست، گفت: این موضوع، گزاره درستی نیست. کسانی که در شاد کار می‌کنند اینترنت‌شان رایگان است.

وی اضافه کرد: اگر کسی بابت کار در شاد، پول اینترنت پرداخت می‌کند، اعلام کند که قابل رسیدگی است و باید برگشت داده شود؛ البته ممکن است نیم ساعت یک ساعتی در شاد باشیم و بقیه آن را کارهای دیگر انجام دهیم که هزینه اینترنت آن کارهای دیگر، مانند قبل محاسبه می‌شود.

اقدامات آموزش و پرورش برای کاهش مشکلات اقتصادی فرهنگیان

وزیر آموزش و پرورش درباره مشکلات اقتصادی، گفت: بخشی از مشکلات اقتصادی به تحریم سنگین و جنگ اقتصادی تحمیلی دشمن باز می‌گردد که خسارت سنگینی را به کشور وارد کرده است و در نتیجه سطح درآمد به مقدار زیادی کاهش پیدا کرده و عمل زندگی مردم تحت فشار است.

وی افزود: وظیفه داریم در حدی که امکان‌پذیر است برای بهبود شرایط همکارانمان تلاش کنیم. در طول این مدت هر کاری که توانستیم در این زمینه انجام دادیم و کماکان این کار انجام خواهد شد.

آخرین وضعیت استخدام در آموزش و پرورش

حاجی‌میرزایی درخصوص درباره استخدام در آموزش و پرورش اظهار کرد: استخدام در آموزش و پرورش منحصراً از طریق دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی انجام می‌شود و یک روش آن، از طریق کنکور است و بر اساس نیازی که ما اعلام می‌کنیم مثلا در چه رشته و کدام منطقه نیاز داریم، سهمیه داده می‌شودو افراد در کنکور شرکت کنند و در صورت پذیرفته شدن به استخدام در می آیند.

وی افزود: کسانی که با استفاده از ظرفیت ماده ۲۸ اساسنامه دانشگاه فرهنگیان و شهید رجایی به کار گرفته می شوند، افرادی هستند که دارای مدرک لیسانس، فوق لیسانس و دکترا هستند و باید در آزمونی که سازمان اداری و استخدامی ارسال برگزار می‌کند، شرکت کنند و اگر در رشته مورد نیاز ما قبول شوند حتماً به استخدام در خواهند آمد.

وزیر آموزش و پرورش اضافه کرد: کسانی هستند که از گذشته تا قبل از سال ۹۲ با آموزش و پرورش همکاری می‌کردند که باید تبدیل وضعیت شوند و قانون درباره آنها تعیین تکلیف کرده است.

وی اضافه کرد: این تعداد حدود ۸۸ هزار نفر هستند که ۲۵ هزار و ۷۰۰ نفر تعیین تکلیف شدند؛ ۳۰ هزار نفر در حال تعیین تکلیف هستند و کمتر از ۳۰ هزار نفر دیگر نیز در ابتدای سال آینده وضعیتشان روشن خواهد شد.

منبع: فارس
 • آشنا ارسالی در

  سلام خدمت آقای وزیر ...ببخشید پس تکلیف کسانی که از سال ۹۲ به بعد با آموزش و پرورش همکاری داشتند چه میشود ..اینا جوانیشون را در این راه گذراندند ..حقشون نیست که بلاتکلیف بمانند ..مثل نیروهای نهضتی و پیش دبستانی ..که همه افرادی باسواد و با تجربه هستن ...

 • ناشناس ارسالی در

  اگر اینطور است که جناب وزیر می‌ گویند اس تخدام فقط ازطریق دانشگاه فرهنگیان است وک نکورپس این طلبه ها که بدون آزمون با گرفت ن چک پنج میلیونی از آنها طلبه خواهربودند چطو ری اداره شهرضا آنها را استخدام کرده؟ پس یا جناب وزیردروغ می گویند یا اداره شه رهای اصفهان خلاف قانون میکند وحقالناس می کندو وزیر ومسولین دولت هم خبرندارد کی به کیه هرکاری دلشان خواست میکند اونم از نه ضتی های شهرضا که تخلف میکندو افراد باسوا د را به عنوان بیسواد جا میزنندو به عنوان آموزشیار استخدام میشوندلطفا دروغ نگویید فکر میکنید ما احمقیم؟برای چی میخواهید ۲ ۵۰۰۰طلبه استخدام کنید؟پس جوانان دانشگاهی بروند کشک بسابند؟چرا اینقدربی عدالتی؟مگ ر طلبه ها از بهشت امدند؟

  • ناشناس ارسالی در

   کاملا درست و منطقی گفتید

  • ناشناس ارسالی در

   به نظر من چرا دانشگاه را تعطیل نمی کنند که فقط نهضتی و حق تدریس با پارتی و در حال حاضر طلبه های همه چیز کامل را استخدام کنند یعنی چی فقط از طریق فرهنگیان و کنکور هیج جای دنیا اینطور نیست حق بقیه هم شرکت در آزمونه

  • ناشناس ارسالی در

   توهم عرضه داری باسواد بیار جا بزن بیسواد پس نداری زیاد جوش نزن جوش جوشی میشی😂😂😂

  • ak ارسالی در

   سلام دوست من منبع خبر شما از کجاست چرا ش ایعه میندازید بنده خودم طلبه هستم خبر دا رم که دوستای طلبه ام توو آزمون استخدامی شرکت کردند اکثرشون رد شدن اونایی هم که آ زمون قبول شدن منتظر جواب مصاحبه هستن شای د قبول شن شایدم نشپ

 • ناشناس ارسالی در

  بسیار عااالی

 • کامی ارسالی در

  سلام.من اززمان شروع برنامه شادتاامروزه ه مش ازاینترنت استفاده کردم آیاشماآقای وزی رکه میگیدرایگان برنامه شادچطوری رایگان ک ه من این همه هزینه اینترنت پرداخت کردم.ا صلارایگان نیست

 • عبدالمالک شه نوازی ارسالی در

  سلام وزیر پسرمن منوچهر شهنوازی قد بلند ق هرمان موتا است ودارای مدرک کارشناسی تربی ت بدنی است من هشت سال در جبهه جنگ بودم و جانباز چهل پنج درصد عبدالمالک شهنوازی هس تم چرا پسر من استخدام نمی کنی ما جانباز ان گناه داریم با احترام حاج عبدالمالک شه نوازی از خاش

  • وهاب ارسالی در

   جناب شهنوازی از خاش چشم حتما به همین خیال باش.

 • وحید ارسالی در

  #تکمیل_ظرفیت_دانشگاه_فرهنگیان_99
  از تکمیل ظرفیت حدود 900نفری دانشگاه فرهنگیان که حق و سهمیه ی ما کنکوریای 99 هستش چه خبر

 • محمد هادی ایازی ارسالی در

  شغل والدین قطعا امید بخش است برای آینده ی شغلی فرزندان فرزند کشاورز روزی زمینهای کشاورزی پدر مغازه دار کار در معازه ی پدر و...ولی فرزندان معلمان هیچ پشت وانه ای ندارن پیشنهاد میشه حال که آموزش و پرورش با کمبود شدید نیرو مواجه است فرزندان فرهنگیان که در دانشگاه به سر می برن بتوانند مابقی تحصیلات خود را در دانشگاه فرهنگیان سپری کنند و جذب آموزش و پرورش شوند

 • خانم معلمین مدارس غیرانتفاعی شهرستان محروم ارسالی در

  باسلام خانم معلمین که فارغ التحصیل دانشگاه هستند در رشته آموزش پيش دبستانی هستند هم اکنون در مدارس ابتدایی غیر انتفاعی مناطق محروم مشغول تدریس هستند و کار عملی انجام دادن کوله‌باری از تجربه دارند به امید استخدام در آموزش‌وپرورش وپرورش با حقوق کم و بیمه نصف نیم بدون هیچ گونه نظارتی و قراردادهای سوری بخاطر ترس از بیکار شدن مجبورند که سکوت کنند ظلم به این قشر محروم نکنید با استخدام این جوانان خدمت بزرگی به این جامعه فرهنگی کنید

 • Az ارسالی در

  پس تکلیف کسانی که بعد از سال ۹۲ با آموزش و پرورش همکاری داشته و دارای مدرک فوق ل یسانس از بهترین دانشگاههای دولتی بوده و افراد باسوادی هستند با کمترین حق الزحمه و حتی پرداخت بیمه از جیب خودشون بودن چی میشه؟؟؟
  آیا این عدالته که نهضتی ها و طلبه ها در اولویت باشند؟؟

 • ناشناس ارسالی در

  سلام لطفاً برای نهضتی های بعد از ۹۲هم تع یین تکلیف کنید

 • ناشناس ارسالی در

  باید مدرکمون بذاریم،در کوزه ابش بخوریم؟ یا بندازیم ت گردنمون دوره بیفتیم ک ۴سال وقتمون گذاشتیم تا الان بگن فقط فرهنگیان فقط،رجایی کی باید پاسخگو خانوادهامون بشه ؟! لطفا تجدید نظر کنید و روش ازمون مجدد بذارین همه رشتها بتونن عادلانه ازمون بدن طبق سالهای قبل

 • دبیر بازنشسته ارسالی در

  سلام آقای وزیر ترا به اون کسی که میپرستی سه موردر را سرعت بده پرداخخت حق التدریس سال۹۹ پرداخت حقوق میگن شما خیلی بی تفاوت هستی مردم خیلی سختی میکشندمردم مریضند پول ندارن پس کی دیگه.....ترا خدا حرکت کن امروز دیر شد

 • بنده خدا ارسالی در

  باعرض سلام وخسته نباشید اقای وزیر اگه اس تخدامی درکار نبود ماده ۲۸بود چراقبل از ۹ ۲ استخدام شدن بعد از ۹۲ رابه امان خدا فر ستادی اگه نمیخواستی استخدام کنی چرا هشت ساله از ما بیگاری میکشی زشته به خدا خداج وابتوبده ماهم خدایی داریم اینه قانونت وا ی برتووای

 • صفرعلی رستمی ارسالی در

  سلام..برای مدارس کشوری کتابدار جذب کنید. وزارت با نهاد کتابخانه ها رایزنی کند.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام جناب اقای وزیر چرا معلمان مثل بقیه قشرها حمایت نمی شوند عیدی ۱۵۰۰می گیرند هیچ مزایای دیگری ندارند .چرا مثل ارگانهای دیگر که به هر مناسبت جشن می گیرند و هدیه وکارت هدیه می دهند به غیر از حقوق کلانشان .
  چرا معلمان باید اینقدر سختی بکشند چرا فولاد قبل از عید کارکنانش را خوشحال کرد و مبلغ هنگفتی برایشان واریز کرد اما اموزش و پرورش نه .
  تو را به خدا به فکر تمام کارمندان باشید .بقیه مسءولانشان و وزیرانشان دفاع می کنند شما هم از معلمانتان دفاع کنید

  • ناشناس ارسالی در

   تورا خدا شما دیگه هیچی نگین... پول خواب مبگیرین هرکس از بچه ها واسه خودش چیزی شد ه یا معلم خصوصی داشته یا کلاس های گاج بو د اونم مدیون پول باباش نه شما مفت خورها

 • ناشناس ارسالی در

  به فکر معلمان باشید بدجوری له شدند 😔😔😔

 • ناشناس ارسالی در

  با این تصمیم نسنجیده ته امید مانده جوانان رو به صفر رسوندید متأسفانه انگار از سطح سواد دانشگاه فرهنگیان خبر ندارید ک این تصمیم رو گرفتین حاج میرزایی

 • جم ارسالی در

  ساکت شو وزیر بی لیاقت

 • ناشناس ارسالی در

  اگ این رو بکنید واقعا خیلی خوبه چون کیفیت معلمان ما افتضاح شده بخاطر این استخدامي های پشت سرم یه عده نهصتی بی سواد واقعا ک نظام آموزشی ما رو آقای احمدی نژاد با تصمیمی ک در دولتشون گرفتند نابود کردند

  • ناشناس ارسالی در

   توکه سوادداری درست حرف بزن.نهضتیاهمونایی هستن که هشت سال ازحیب خودشون دارن بیمه پرداخت میکنن ومسیرهای صعب العبور طی میکن ن برااینکه یه نفربتونن باسوادکنن

 • زهرا ارسالی در

  سلام
  بعد ۹۲ هستم و نیروی نهضتی،دان شجوی ارشد علوم تربیتی و دارای ۸ سال سابق ه مستمردر نهضت
  فرقی که بین قبل و ب عد ۹۲ هست اینه که بعد ۹۲ هم تحصیلاتشون ب الاست و هم مستمر و فعال کار کردند.حالا چ را در استخدام تبعیض گذاشته شده.

 • ناشناس ارسالی در

  سلام آقای وزیرپس نیروهای نهضتی ونیروهای خرید خدمات بعد92بایدچکارکنند توراخدایه ف کری به حال اینابکنیدیعنی این سال جدیدتعی ین تکلیف شوند

 • زهرا ارسالی در

  معلوم نیست دلیل این حرف اقای وزیر چیه
  به ما ۹۲ که رسید همه هوشیار شدند و م اده ۲۸ رو تنها دلیل استخدام فرمودند .چرا قبل ۹۲ رو که مثل آب خوردن جذب میکردید خ بری از ماده ۲۸نبود؟طرف نشسته بود تو خونه صداش کردین گفتین بیا استخدام شو ۶ ماه ه م سابقه نداشت گناه ما چیه؟۸ سال مستمرم و دانشجوی ارشد علوم تربیتی.حالا هی بگید ب چه ها درس بخونین
  جه جوری ؟وقتی منو میبینن که امیدی برای استخدام ندارم چه ج وری منه تحصیلکرده رو الگوی خودشون قرار ب دن
  تجدید نظر کلی لازمه
  باید تبعیضها برداشته بشه

 • زهرا ارسالی در

  سلام ، مربیان پیش دبستانی غیر انتفایی قب ل از سال 91 مشمول قانون استخدامی می شوند

 • S,k ارسالی در

  پس بعد از ۹۲ها چی میشه. شما متوجه هستید چنتا زندگی رو از هم میپاشونید با این کار. چه فرقی بین قبل و بعد از ۹۲هست .عدالت کجاست . کم مردم مشکل اقتصادی دارن شمام اضافش میکنی .انصاف چیز خوبیه

 • رضا ارسالی در

  با سلام من بیستون نه سالمه سرباز معلم بو دم دو ساله دارم آزمون استخدامی میدم نمره میارم ولی استخدام نمیکنید لیسانس دارم ا ز لرستان واقعا حق کشی میکنید یه سری از خ انمها رو میشناسم بدون کمترین زحمت و با ک م تریم سواد بدون قبولی در آزمون آلن دو س اله تدریس میکنن ولی من جوان ،بیکار، با ی ه بابای دیابتی و مامان پیر باید مجرد باش م و منتظر اعلامیه وزیر ،یه کم خدا رو بشن اسید هر چی ول و بی سواد ولی پارتی کلفت د ارن به ما پز میدن ولی ما ...

 • یگانه ارسالی در

  سلام ....من دانشجوی ارشد علوم قرانی ودار ای مدرک کارشناسی علوم قرانی با گرایش ترب یت دبیر هستم ...من ۴سال دروس تربیت دبیر رو خوندم ولی متاسفانه الان که وقت کار وا ستخدام ماست هیچ اسمی از تربیت دبیرتوی مد رک مانیاوردن و حتی معلمی ابتدایی هم نمیت ونیم آزمون بدیم این واقعا انصاف نیست ... ..

 • ناشناس ارسالی در

  سلام مسولین دروغ که چپابول گرهستید این د انشجویی که چهار سال از عمرش رادر دانشگاه به امید استخدام در هر جای خصوصا آموزش و پرورش چیکار اند تو این مملکت حقی ندارد پ س بای همه رافرهنگیان قبول کنن حرام هست ک سانی که شانسی میرن فرهنگیان اما بقیه
  تو این مملکت حقی ندارن جواب بدین

 • ناشناس ارسالی در

  سلام خاک برسر مسولین تو کشور توخارج به اندازه ای که بچه های ایرانی استرس کنِکور دارن ندارن کشتین جوانان مارو خجالت بکشید از شهدا این جوانان شهدای آینده هستن این قدر فرهنگیان نکنید مفت خور بارمیارید بعد همینا میگن حق ماروخوردن حقوق کم میدن همین الان نت رایگان دارن بیمه دارن خدا کفتشون کن

 • ناشناس ارسالی در

  این نظر ها فایده نداره مسولین که نمی‌بینن

 • ناشناس ارسالی در

  سلام جناب وزیربنده دبیربازنشسته هستم زوج فرهنگی هستیم به امیداینکه بعدازبازنشستگ ی مثل دیگرادارات فرزندان جایگزین پدریا م ادرمی شوندباتوجه به اینکه هردوفرزندم کار شناس ارشدشیمی وروانشناسی هستندفعلا بدون شغل هستنددرثانی دهه ۶۰ هستن سن هم داره م یره بالا.

 • رضا محمدی دیمان ارسالی در

  سلام .جوان هنگام تحصیل فقط ارزو داشت .در استخدامی شرکت کنه اونم اقایان حذفش کردن جوان برو بمیر

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا متاسفم برای آموزش وپرورش که نیروی بی کیفیت و سن بالای ۴۰ سال تازه دارد استخدام می کنه در حالی که نیروهای دانشسرایی و تربیت معلم با سن ۴۸ سال باز نشسته می شوند مگه اینا نباید ۳۰ سال کار کنند یعنی تا بالای ۷۰ سالگی

 • ناشناس ارسالی در

  سلام بابا پس این که زنگ میزنند و میگن وا لدین همراه با۲۰۰هزارتومان تشریف بیاورند و کارنامه بگیرند این چی میگه از تهرانس ر

 • ناصر ارسالی در

  سلام جناب آقای وزیر لطفا تکلیف نیروهای نهضتی که خیلی هاشون به خاطر همون بلاتکلیفی تلاش و توانشون از معلمهای رسمی بیشتره چی می شود چرا به فکر مردم نیستید

 • مریم ارسالی در

  معلم با کسب تجربه چیزی یاد میگیره نه با دوره فرهنگیان

 • زهرا ارسالی در

  اگر واقعاً می خواهید از طریق دانشگاه فرهنگیان باشه می تونید اینها رو مقل ضمن خدمت برگزار کنید حتی حضوری هم باشه شرکت میکنیم

 • یاسمن ارسالی در

  اگر هدف یادگیری هست که این دوره ها رو مثل ضمن خدمت برگزار کنید خیلی هم بهتر هست

 • سارا ارسالی در

  اینجوری که دو تا جزوه حفظ کردن کسی چیزی یاد نمی گیره باید این دوره ها رو در ضمن خدمت قرار دهید مخصوصاً دروس تخصصی که ضرو ری تر هست.

 • رز ارسالی در

  جناب وزیر مشکلی دوره رو مثل ضمن خدمت برگ زار کنند شرکت کنیم تازه بهتر هم هست تا ح فظ کردن جزوه که چیزی یاد نمی گیریم

 • مریم ارسالی در

  ۴۰۰تا فیلم بارگذاری کردید فقط دروس تخصصی برای کار لازم هست که می تونستید بعد از کرونا به صورت حضوری در ضمن خدمت برگزار ک نید این که دیگه نیاز به دوره فرهنگیان ند اره

 • یاسمن ارسالی در

  مسوولین لطفاً کمی فکر کنید یک معلم الان فقط معلم نیست مادر هم هست و خانه دار اگر این معلم از استرس بلائی سرش بیاد فردا ج وابگو هستید ؟پس عاقلانه تر فکر کنید و هم ه شرایط معلم را در نظر بگیرید

 • سارا ارسالی در

  معلمی که هزار مشغله داره مادر هم هست تدر یس آنلاین هم داره و هزار گرفتاری دیگر .. شما می تونید این دوره ها رو در طی تدریس در ضمن خدمت قرار دهید.و فقط هم دروس تخصص ی نیاز کارش هست.

 • رز ارسالی در

  معلمی که در ماه چه قدر اینترنت می گیره و از گوشی خودش بدون هیچ گونه توقعی استفاد ه می کنه حالا باید اینجوری جواب زحماتش د اده بشه انگیزه معلمان رو پایین نیارید مع لم باید ر حیه درسته باشه برای تدریس روحی ه خیلی مهم هست.

 • زهرا ارسالی در

  من معلم که با وجود مشکل پدرم رفتم سر کلا س حضوری که مجبور هم نبودم تو این کرونا و لی رفتم که دانش آموزی که تو فضای مجازی ن بود درسش جبران بشه و به بقیه برسه و عقب نمونه حالا باید اینجوری جواب زحمات خود خ ود را بگیریم ؟یعنی اصلح نیستیم؟

 • ناشناس ارسالی در

  سلام
  جناب وزیر چه فرقی بین قبل ۹۲ با بعد ۹۲ هست بعد گذشت قریب ۹سال ،این شد نتیجه زحمت و همکاری ما با اموزش و پرورش !
  اگر کسی بدون تجربه در ازمون ماده ۲۸ قبول بشود سر کلاس میرود و ما بعد از گذشت ۹سال تجربه و( پیدا کردن شرایط سنی )وشرکت در کارگاه اموزشی وضمن خدمت و کلاس و گزینش و....باید بلا تکلیف باشیم لطفا ما را تبدیل وضعیت بفرمایید این انصاف نیست در کنار بقیه همکاران و خانواده و....روحیه مان تاثیر میگذارد .خجالت زده میشویم .درست نیست بعد ۹سال
  ما معلمی و شغلمان را دوست داریم

 • سودابه ارسالی در

  چرادخترمن لیسانس تربیت بدنیه جذب اموزش و پرورش نشده ولی مهندسین عمران شیمی مکانیک بایداستخدام اموزش وپرورش شوندلطفارسیدگی کنیددفرزندمن ۴ سال درس خوانده ولی بیکار درخانه مانده

 • زهرا ارسالی در

  پس تکلیف مایی که وقتی کنکور میدادیم داشگ اه فرهنگیان نیرو نمیگرفت و به سختی درس خ وندم دانشگاه دولتی قبول شدیم.سختترین رشت ه فیزیک رو خوندیم.به امید اینکه بعد فارغ التحصیلی از راه آزمون وارد آموزش پرورش میشم چیه؟؟الان با یه ذره حقوق مدرسه ی خص وصی دارم اونجا درس میدم فقط به خاطر عشقی که معلمی و رشتم دارم...

 • ناشناس ارسالی در

  خدا وکیل طلبه ها میتونن درس بدن اصلا روا ن خوانی فارسی قدرت انتقال مطلب به دانش آموز دارن، اگر طلبه ها معلم بشن بدبخت بد بخت دانش آموز

 • ناشناس ارسالی در

  سلام آقای وزیر تو رو خدا بخشنامه ای که در آن ذکر شده بود پدر و مادر فرهنگی باشند یکی از فرزندان آنها استخدام آموزش و پرورش میشود چرا فراموش شده تا بخواهند وارد عمل شوند که بیچاره دهه ی شصتی ها سنشان بالا می‌رود تو رو خدا کاری کنید چهار فرزند دارم سه تا از آنها لیسانس وبیکارند تورو خدا کاری کنید مخصوصا دو فرزند پسر که سی ساله شدن شما را قسم میدهم به خدای متعال کاری کنید که دعای خیر برایتان هست و خواهد بود فرهنگی باز نشسته هستم

 • ناشناس ارسالی در

  سلام
  نیروهای بعد ۹۲ را هم لطفا تب دیل وضعیت بفرمایید بعد از ۹سال تجربه و ت دریس درست نیست بلا تکلیف باشند .ماهم شغل هود را دوست داریم خجالت زده هستیم پیش خ انواده هنوز بلا تکلیف هستیم .

 • جک بیچاره ارسالی در

  سلام،تا چند وقت دیگه همین مسئول بی لیاقت ،از خدا بیخبر میگه باید از کشورهای دوست و همسایه معلم،بیاریم،شرف داشته باشید،ببی نید فرزندان این مملکت رو دارین به کجا می برین،مدارس ما شده جای تربیت که چه عرض کن م،آدمهایی قاتل،بزهکار،اختلاسگر،و.....دقی قا همونی،که شما میخاستین،جامعه رو به فسا د کشوندین،تا راحت چپاول کنید،علی برکت ا. ...

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...