|
کدخبر: 158875

پیش بینی مهم از بازار طلا تا عید

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با اشاره به افزایش قیمت طلا و سکه در بازار امروز بیان کرد: به نظر نمی‌رسد طلا و سکه تا پایان سال نوسان قیمت چندانی داشته باشد.

اقتصاد پیش بینی مهم از بازار طلا تا عید

محمد کشتی‌آرای درباره وضعیت امروز بازار طلا توضیح داد: برخلاف روز گذشته روند قیمت طلا و سکه امروز صعودی بود این درحالیست که ارزش اونس جهانی با شروع کار بازارهای خارجی حدود ۱۰دلار کاهش یافته اما نگاه بازار به رشد نرخ ارز بوده است.

او اضافه کرد: البته نوسان قیمت طلا و سکه غیرطبیعی نیست و بازار تقریبا در شرایط ثبات قرار دارد که انتظار داریم این روند تا پایان سال ادامه داشته باشد.

این فعال بازار طلا با اشاره به وضعیت تقاضا هم اظهار کرد: امروز باتوجه به رشد قیمت‌ها تقاضا نسبت به روز گذشته بیشتر بود اما همچنان وضعیت بازار شب عید قابل مقایسه با سال‌های پیش نیست.

کشتی‌آرای با پیش‌بینی قیمت‌ها در روزهای آینده تصریح کرد: اگر شوک سیاسی یا اقتصادی رخ ندهد بهای اونس جهانی و دلار نوسان نخواهد داشت و به همین ترتیب قیمت طلا و سکه نیز در محدوده فعلی باقی خواهد ماند.

نایب رییس دوم اتحادیه طلا و جواهر تهران با تشریح قیمت‌های امروز بیان کرد: در جریان معاملات امروز ساعت (۱۷: ۰۰) قیمت سکه امامی به ۱۰میلیون و ۵۱۰هزار و سکه طرح قدیم به ۱۰میلیون و ۳۰۰هزار تومان افزایش یافت؛ ضمن اینکه حباب سکه هم ۵۰۰هزار تومان است.

او اضافه کرد: قیمت نیم سکه به شش میلیون و ۱۵۰هزار، ربع سکه سه میلیون و ۸۵۰هزار و سکه یک گرمی به دو میلیون و ۳۰۰هزار تومان رسید؛ همچنین قیمت هر مثقال طلای ۱۷عیار در بازار امروز چهار میلیون و ۴۳۲هزار و طلای ۱۸عیار گرمی یک میلیون و ۲۳هزار تومان اعلام شد.

منبع: اقتصاد آنلاین

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...