|
کدخبر: 153532

روند قیمتی دلار و یورو در هفته ای که گذشت

قیمت ارز صرافی ملی در هفته چهارم بهمن برای سومین هفته با افزایش روبرو شد که قیمت دلار پس از رشد ۹۵۰ تومانی و ورود به کانال ۲۴ هزار تومانی به رقم ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان رسید.

اقتصاد روند قیمتی دلار و یورو در هفته ای که گذشت

قیمت دلار در صرافی ملی در هفته سوم ماه بهمن ۵۴۰ تومان افزایش یافت و با ثبت رقم ۲۳ هزار و ۷۵۰ تومان به کار خود پایان داد.

روز شنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز نسبت به روز پنج شنبه افزایش یافت در ادامه فعالیت بازارها این روند تداوم پیدا کرد و قیمت دلار به رقم ۲۳ هزار و ۷۲۰ تومان و قیمت یورو به ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان رسید.

روز یکشنبه علی‌رغم تعطیلی بازارهای جهانی نرخ ارز در صرافی ملی حدود ۱۰۰ تومان کاهش یافت و قیمت دلار به رقم ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۱ هزار تومان رسید.

در سومین روز هفته و با آغاز به کار بازارهای جهانی، تنها قیمت یورو در صرافی ملی تغییر کرد و با افزایش ۱۰۰ تومانی به رقم ۳۱ هزار و ۱۰۰ تومان رسید، قیمت دلار نیز در رقم ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومان ثابت ماند.

روز سه‌شنبه نیز تنها قیمت یورو در صرافی ملی تغییر کرد و با افت ۱۰۰ تومانی مواجه شد که بر این اساس قیمت یورو به رقم ۳۱ هزار تومان رسید، همچنین قیمت دلار در رقم ۲۵ هزار و ۶۰۰ تومانثابت ماند.

روز چهارشنبه نرخ ارز در صرافی ملی در ابتدای روز ثابت ماند اما در ادامه فعالیت بازارها با نوسانات متعددی مواجه شد و سرانجام قیمت دلار به رقم ۲۵ هزار و ۵۲۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۳۰ هزار و ۸۵۰ تومان رسید.

روز پنج‌شنبه نرخ ارز در صرافی ملی با نوسان ۵۰ تومانی روبرو شد و قیمت دلار به رقم ۲۳ هزار و ۷۵۰ تومان و قیمت یورو نیز به رقم ۲۸ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    تادویاسه سال پیش کارگران افغان ازهرات سر ازیرشهرخای ایران جهت کارگری می شدندولی ا لان دلارهرات .دلارسلیمانیه یک رویابرای ب ازارفردوسی وحوالجات دلالان شده

ارسال نظر