|
کدخبر: 138507

جدیدترین قیمت ارز و سکه در بازار + جدول

صبح دوشنبه تا نیمه روز، قیمت‌ها در بازار ارز و سکه همچنان با ثبات بود. قیمت سکه ۱۱ میلیون تومان است و دلار به قیمت ۲۵ هزار تومان مبادله می‌شود.

اقتصاد جدیدترین قیمت ارز و سکه در بازار + جدول

در معاملات صبح دوشنبه بازار آزاد، قیمت‌ ها همانند روزهای گذشته روندی کم نوسان و باثبات داشتند. قیمت دلار بازار آزاد در قیمت ۲۵ هزار تومان باقی مانده و قیمت سکه نیز که روز گذشته به کانال ۱۱ میلیونی پا گذاشت، صبح امروز کاهش اندکی داشت و در نیمه روز به رقم ۱۱ میلیون تومان بازگشت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح امروز ۲۴ هزار و ۵۷۰ تومان بود و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۵۸۸ تومان افزایش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ۲۴ هزار و ۸۱۵ تومان بود و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۸۳۴ تومان رسید.

قیمت ارزهای صرافی ملی

قیمت دلار صرافی ملی امروز با افزایش ۳۰۰ تومانی نسبت به قیمت بسته شده روز یکشنبه، به ۲۴ هزار و ۸۵۰ تومان رسید. قیمت یورو نیز با افزایش ۴۰۰ تومانی نسبت به قیمت دیروز، ۲۹ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

دلار در معاملات صبح دوشنبه بازار آزاد در قیمت ۲۵ هزار تومان معامله شد. قیمت یورو نیز با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به قیمت بسته شده دیروز، به ۲۹ هزار و ۶۰۰ تومان رسید.

قیمت دلار هرات نیز با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به قیمت بسته شده دیروز، به ۲۵ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

قیمت درهم نیز بدون تغییر نسبت به قیمت بسته شده دیروز، در قیمت ۶ هزار و ۹۵۰ تومان معامله شد.

قیمت_ها

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر