|
کدخبر: 165156

آغاز ثبت نام نمایشگاه مجازی قرآن + شرایط و ضوابط

شرایط و ضوابط ثبت نام "ویژه ناشران، مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی" از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

نمایشگاه آغاز ثبت نام نمایشگاه مجازی قرآن + شرایط و ضوابط

اطلاعیه شماره «۱» نمایشگاه مجازی قرآن کریم ویژه ناشران کتب دینی و قرآنی و مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی از سوی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اعلام شد.

متن این اطلاعیه به این شرح است:

به اطلاع کلیه ناشران، مؤسسات و مراکز ارائه دهنده خدمات و محصولات قرآنی و دینی می‌رساند نخستین نمایشگاه مجازی قرآن کریم توسط معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری خانه کتاب و ادبیات ایران؛ از تاریخ ۱۱ لغایت ۲۱ اردیبهشت ماه سال جاری (۱۸ تا ۲۸ ماه مبارک رمضان) برگزار می‌شود.

بر این اساس کلیه متقاضیان؛ که در یکی از حوزه‌های مختلف قرآنی و دینی دارای محصول و یا خدمات ارزنده‌ای می‌باشند می‌توانند از تاریخ ۲۳ لغایت ۲۷ فروردین ماه براساس شرایط و ضوابط ذیل نسبت به ارسال درخواست خود جهت شرکت در نمایشگاه مجازی قرآن کریم اقدام نمایند.

الف- شرایط و ضوابط ثبت نام «ویژه ناشران کتب دینی و قرآنی»:

۱- این نمایشگاه منحصراً برای عرضه و فروش کتاب کاغذی و چاپی است.

۲- ملاک ثبت نام و عرضه کتاب در این نمایشگاه، داشتن عناوین کتاب چاپ شده از آغاز سال ۱۳۹۲ تا اسفند ۱۳۹۹ می‌باشد.

۳- در نمایشگاه مجازی قرآن کریم، ناشران صرفاً مجاز به ارائه کتب با موضوعات دین- اسلام (رده بندی دیویی ۲۹۷) و دفاع مقدس می‌باشند.

۴- ناشران موظف به فروش کتاب با ۲۰ درصد تخفیف می‌باشند.

۵- داشتن پروانه نشر یا جواز کسب از اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران و شهرستان‌ها (پروانه نشر یا جواز کسب باید تا پایان خرداد ماه سال جاری معتبر باشد)

۶- مطالعه شیوه نامه حضور ناشران کتب دینی و دفاع مقدس (جهت مشاهده شیوه نامه اینجا را کلیک نمائید)

۷- ثبت‌نام در بخش فروشگاهی نمایشگاه مجازی قرآن کریم به نشانی اینترنتی www.register.tibf.ir

ب- شرایط و ضوابط ثبت نام «ویژه مؤسسات و مراکز قرآنی و دینی»:

۱- امکان ارائه خدمات ممتاز و ارزنده در عرصه‌های آموزش مجازی قرآن کریم، مشاوره دینی، تولید و انتشار محتواهای قرآنی در قالب نرم افزار، سایت، پیام رسان و شبکه‌های اجتماعی و..... توسط مؤسسه متقاضی در بستر فضای مجازی

تذکر مهم: در این بخش از نمایشگاه، صرفاً معرفی خدمات و محصولات دینی و قرآنی انجام می‌شود و مخاطبان می‌توانند با مراجعه به سایت مؤسسه و یا مرکز مورد نظر، نسبت به دریافت محصول و یا خدمات اقدام نمایند.

۲- داشتن مجوز فعالیت معتبر از دستگاه، سازمان و یا نهاد ذی صلاح

۳- تکمیل فرم ثبت‌نام جهت شرکت در نمایشگاه مجازی قرآن کریم (جهت مشاهده فرم ثبت نام، به سایت معاونت قرآن و عترت به آدرس www.qia.farhang.gov.ir مراجعه نمائید)

۴- اولویت پذیرش در نمایشگاه، ویژه مؤسسات و مراکزی است که خدمات آن‌ها، رایگان یا با تخفیف ویژه ارائه شود.

* متقاضیان می‌توانند در صورت داشتن هر گونه سوال با شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ از ساعت ۹ تا ۱۶ تماس حاصل نمایند.

 

منبع: مهر

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...