|
کدخبر: 175680

خبری مهم در مورد وام اجاره مسکن

وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: امروز کلیات وام ودیعه در ستاد ملی مبارزه با کرونا تصویب شده و به زودی سقف وام جدید اعلام می‌شود.

راه و مسکن خبری مهم در مورد وام اجاره مسکن

 محمد اسلامی در جمع خبرنگاران در حاشیه مراسم امضای تفاهم‌نامه سرمایه‌گذای و مشارکت فاز اول پروژه پایانه مسافری شماره دو فرودگاه امام با بیان اینکه این اقدام باید ۲۰ سال قبل صورت می‌گرفت تا بتوانیم سهم ایران در پروازهای تجاری را به دست بیاوریم گفت: باید بتوانیم ترانزیت مسافری در صنعت هوانوردی را افزایش دهیم.

وی با اشاره به احداث پایانه مسافری شماره دو  گفت: این پروژه در دو فاز و با ظرفیت ۶۰ مییون مسافر در سال به اجرا می‌رسد که فاز اول آن با ظرفیت ۲۵ میلیون مسافر در ۴۸ ماه و با ارزش دو میلیارد دلار ساخته خواهد شد.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر تعیین وام ودیعه مسکن برای سال ۱۴۰۰ اظهار داشت: امروز کلیات وام ودیعه در ستاد ملی مبارزه با کرونا تصویب شده و به زودی سقف وام جدید اعلام می‌شود.

وی با اشاره به مراعات موجر و مستاجران در شرایط کرونا اظهار داشت: خوشبختانه در سال گذشته بسیاری از صاحبخانه‌ها مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا را رعایت کردند و اجاره‌نامه‌ها تمدید شد و باید گفته شود که بسیاری از موجران هم هیچ افزایش قیمتی را در نرخ اجاره اعمال نکردند.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: همچنین شورای حل اختلاف هم در سال گذشته خارج از مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا حکم تخلیه نداد.

منبع: ایلنا
  • ناشناس ارسالی در

    صاحب خونه ما که قبول نکرد و چند ده ملیون . اضافه کرد و گفت برا خودشون گفتن یا تخل یه یا اضافه..........

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...