|
کدخبر: 171956

اقشار کم درآمد خانه دار می شوند

ساخت پروژه مسکونی ۶۰ واحدی برای اقشار کم درآمد با حضور مسئولان بنیاد مسکن در تهران کلید خورد.

راه و مسکن  اقشار کم درآمد خانه دار می شوند

 آیین کلنگ زنی طرح ۶۰ واحدی برای اقشار کم درآمد با حضور حجت الاسلام حسین روحانی‌نژاد نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در شهرستان ری برگزارشد.

غلامرضا صالحی مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران با اشاره به ساخت این واحدها برای اقشار کم درآمد گفت: خوشبختانه با توجه به اینکه این زمین توسط اداره کل راه و شهرسازی در اختیار بنیاد قرار گرفته، قیمت زمین از هزینه ساخت و ساز حذف خواهد شد.

صالحی افزود: مدت زمان ساخت این پروژه ۲۴ ماه است که بعد مرحله پی ریزی و اسکلت بندی ساختمان اقدام به پیش فروش واحد‌های ساختمان با در نظر گرفتن شرایط اقساط وتسهیلات برای اقشار کم در آمد از طریق بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان ری خواهیم کرد.

همچنین روحانی نژاد نماینده، ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در این مراسم با بیان اینکه در حال حاضر بنیاد مسکن حدود ۸ هزار واحد مسکونی در حال ساخت در استان تهران دارد، افزود: خوشبختانه فعالیت این بنیاد در سطح استان تهران بسیار وسیع و گسترده است.

 روحانی نژاد گفت: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی علاوه بر ساخت ساز در محدوه شهر ری و روستایی برای اقشار کم درآمد، اقدام به ارائه خدمات در حوزه صدور سند، دادن وام‌های بلاعوض و کم بهره، مقاوم سازی و بازسازی خانه‌های مسکونی نیز می‌کند.

او تاکید کرد: امیدوار هستیم با هماهنگی و همسویی مسئولان شهری، استان، کشوری و مشارکت خیران بتوانیم خانه‌های ارزان قیمت ساخته و در اختیار اقشار کم درآمد و آسیب پذیر قرار دهیم.

همچنین در ادامه آئین کلنگ زنی پروژه مجتمع مسکونی ۶۰ واحدی پیام شهید رجایی ویژه اقشار کم درآمد در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۳۰۰ متر مربع در ۵ طبقه مسکونی و در متراژ‌های ۶۵ تا ۹۰ متر با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان در شهرری با حضور حجت الاسلام والمسلمین روحانی نژاد نماینده، ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری، مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان تهران برگزار شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...