|
کدخبر: 159304

سازمان هواپیمایی: با گران فروشی برخورد می کنیم

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری با تاکید بر اینکه طی ایام نوروز به طور قطع نرخ بلیت‌های هواپیما افزایش پیدا نخواهند کرد، افزود: با هر ایرلاینی که بخواهد نرخ بلیت را افزایش دهد برخورد قانونی خواهیم کرد.

راه و مسکن سازمان هواپیمایی: با گران فروشی برخورد می کنیم

تورج دهقانی زنگنه، رئیس سازمان هواپیمایی کشوری از عدم افزایش نرخ بلیت طی ایام نوروز خبر داد و اظهار کرد: با هر ایرلاینی که بخواهد نرخ بلیت را افزایش دهد برخورد قانونی خواهیم کرد.

وی تأکید کرد: نرخ بلیت‌ها طی نوروز قطعاً افزایش پیدا نخواهند کرد و طی این ایام ثابت خواهند بود و هیچ‌گونه تغییری در نرخ بلیت رخ نخواهد داد.

دهقانی زنگنه با بیان اینکه طی ایام نوروز ایرلاین‌ها با همین تعداد موجود هواپیما به خدمات‌رسانی مشغول خواهند بود، افزود: چنانچه وزارت بهداشت برنامه نوروزی را به ما اعلام کند، متعاقب آن این امکان وجود دارد که با افزایش سفرها، بر تعداد پروازها نیز افزوده شود.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: اکنون پروتکل‌های بهداشتی مبنی بر استفاده از ظرفیت ۶۰ درصد هواپیما به دقت اجرا می‌شود و همه شرکت‌های هواپیمایی موظف هستند که تمامی مفاد پروتکل‌های ابلاغی را انجام دهند.

وی با اشاره به اجرای پروتکل‌های ویژه در برخی از شهرها از جمله خوزستان اظهار کرد: خوزستان تنها شهری است که در شرایط ویژه قرار دارد و به همین دلیل مسافران قبل از پرواز حتماً باید تست کرونا بدهند. فعلاً شهر دیگری در شرایط ویژه قرار ندارد.

دهقانی زنگنه تأکید کرد: امیدوار هستیم که شرایط سخت‌تر از آنچه هست نشود؛ اما اگر بشود، سازمان هواپیمایی کشوری مطابق آنچه وزارت بهداشت ابلاغ می‌کند، اقدام خواهد کرد.

منبع: وزارت راه و شهرسازی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...