|
کدخبر: 145107

خبر مهم درباره پرداخت وام ودیعه مسکن

متقاضیانی که پیش از این مراحل ثبت نام تقاضای خود را در سامانه کارا تکمیل کرده‌اند، تاپایان بهمن ماه وام ودیعه مسکن را دریافت خواهند کرد.

راه و مسکن خبر مهم درباره پرداخت وام ودیعه مسکن

با موافقت اعضای کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا زمان پرداخت وام ودیعه مسکن تا پایان بهمن ماه تمدید شد.

کارگروه مقابله با پیامدهای اقتصادی کرونا در جلسه سی و پنجم خود روز چهارشنبه  دهم دی ماه ۱۳۹۹ موافقت کرد: متقاضیانی که پیش از این مراحل ثبت نام تقاضای خود را در سامانه کارا تکمیل کرده‌اند، تاپایان بهمن ماه وام ودیعه مسکن را دریافت خواهند کرد.

همچنین در این جلسه مقرر شد: برای متقاضیان تسهیلات کمک ودیعه مسکن که اجاره آنها به صورت دستی و بدون حضور در بنگاه مبادله شده، مشاورین املاک موظف هستند با دریافت حداکثر ۲۵۰ هزار تومان بدون نیاز به دریافت ارزش افزوده و با حضور موجر و مستاجر نسبت به ثبت اجاره نامه و اخذ کد رهگیری اقدام کنند.

این مبلغ برای اجاره نامه هایی که در بنگاه ثبت شده اما کدرهگیری ندارند هزینه ثابتی معادل ۱۰۰ هزار تومان است و الزامی برای حضور مرجر در بنگاه نخواهد بود.

لازم به توضیح است تا پایان آذرماه از مجموع ۳۰۲ هزار و ۳۳۴ متقاضی دریافت وام ودیعه تاکنون ۱۴۸ هزار و ۲۱۵ نفر نزدیک به ۵۰ درصد توانسته‌اند این تسهیلات را دریافت کنند.

منبع: دولت
  • مرتضی ارسالی در

    سلام ..ببخشید من نتونستم ثبت نام کنم ..ب ازم اعلام میشه ؟ بازم ثبت نام هست؟؟ ممنو ن میشم جواب بدید ..

  • علی محمد ارسالی در

    سلام به خاطر 15 میلیون بانک گفته باید کارمند رسمی بیارم ازکجا من کارمند رسمی بیارم این درست نیست باشرایط بانکها 20درسدازمستجرین شاید این وام بگیرن به خاطر خدا یک چیزی بگی که بتوانیم سهام خوب بود

  • احسان ارسالی در

    بانک ملی شهرستان کوهدشت شده بنگاه خلافی که فقط به کسانی که سفارش شده اند وام ودی عه مسکن میدن شاید مسخره بنظربیاد ولی اگه کسی هست که براش مهمه بره به عنوان وام گ یرنده مراجعه کنه فقط برخورد اقایان رو بب ینه

ارسال نظر