|
کدخبر: 134429

خبر مهم وزیر درباره طرح ملی مسکن

وزیر راه و شهرسازی از برنامه‌ریزی برای ثبت‌نام مجدد طرح ملی مسکن خبر داد و گفت: ‌به‌زودی اطلاع‌رسانی در این رابطه انجام می‌شود.

راه و مسکن خبر مهم وزیر درباره طرح ملی مسکن

محمد اسلامی با بیان این‌که در طرح ملی مسکن حدود ۴۳۶ هزار نفر واجد شرایط داشتیم که تاکنون، همه این افراد تعیین تکلیف شده‌اند، اظهار کرد: حدود ۱۳۵ هزار نفر یا زمین را تحویل گرفته یا در مرحیه تحویل قرار دارند، ۲۶۵ هزار نفر نیز از طریق مجتمع‌سازی به پروژه‌ها متصل می‌شوند.

وی با بیان این‌که تا کنون ۴۰۰۰ میلیارد تومان از سوی مردم برای طرح ملی مسکن واریز شده است، افزود: از مردم تقاضا دارم تا در پرداخت مابقی وجه تسریع کنند تا پروژه‌ها طبق برنامه زمان‌بندی پیش برود.

وی ادامه داد: حدود ۳۷ هزار نفر هم در قالب پروژه‌های مشارکتی در این طرح شرکت کرده‌اند که اکنون این پروژه‌ها شروع شده و برخی از آنها در مرحله ساخت و برخی دیگر در حال تحویل هستند.

وزیر راه و شهرسازی همچنین گفت: برای شهرهایی که تاکنون زمین برای آن تهیه نشده است، ثبت‌نام جدید صورت می‌پذیرد. همچنین در شهرهایی که ثبت‌نام نداشتند، مراحل ثبت‌نام خواهیم داشت که در این خصوص اطلاع‌رسانی انجام می‌شود.

منبع: تسنیم
  • ناشناس ارسالی در

    جناب پا گذاشتن در چنین مکانی ..بعنی پا گ ذاشتن در دزد خانه .‌در جایی که خون مردم را میمکنند تا به سود باد آورده برسند .. اینها کثیف ترین آدمها هستند که باعث بدبخ تی مردم شدند. شغلی است که برای منافع خود آن قدر فشار را به مردم زیاد کردند ..که مردم هر روز آرزوی مرگ برای آنها می کنند بارها لز دولت خواستیم تا این صنف زالو صف ت دا تعطیل کند چون با داشتن اینترنت. ا رائه خانه بدون قیمت در ان .تعیین قیمت مس کن توسط کار شناس دادگستری دادن قیمت خانه و تعیین قیمت مصالح بکار برده شده در ان ثبت در دفاتر اصلی دولت نیازی به ایت صنف دلال نیست......اما چون همه دولتمردان در نیکت برای و سود باد آورده سرمایه گذاری کردند ‌واینها هم دلال دولت و بانک‌ها هست ند گوش نمی دهند ..حاضرند همه مردم را ونس ل ل جدید را قربانی کنند تا به سود های ک لات برسند ..گران ترین خانه لا ماری یک ال ی دومیلیون ساخته شده به ۴۹ میلیون نی فرو شند به خاطر حق کنسیون

ارسال نظر