|
کدخبر: 159634

این ۲ همکار «ساسی» دستگیر شدند + عکس

۲ برادر شیرازی که از همدستان ساسی مانکن در ایران هستند امروز توسط پلیس در شیراز شناسایی و بازداشت شدند.

حوادث این ۲ همکار «ساسی» دستگیر شدند + عکس

بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توییتر خود نوشت: (م.م) و (ب. م) (man brothers) که تولید موزیک ویدئو و تیزر آهنگ جدید ساسی را بر عهده داشتند، در منزل شخصی شان در خیابان قدوسی شیراز بازداشت شدند. آنها با نام هنری «آریو و اهورا» در ایران فعالیت میکنند.

برخی کانال‌های تلگرامی و کاربران توییتر مدعی شدند، روز گذشته ۲ برادر در شیراز که اقدام به همکاری با ساسان حیدری ملقب به ساسی می‌کردند، شناسایی و دستگیر شده‌اند.

دادسرای ارشاد تهران ضمن اعلام برخورد با گروه سازنده موزیک‌ویدئوهای مستهجن مرتبط با ساسی مانکن خواننده خارج‌نشین، از اقدام قانونی برای پیگرد قضائی این خواننده توسط مراجع بین‌المللی خبر داد.

دادسرای ارشاد تهران اعلام کرد: در پی وصول گزارش‌های متعدد مبنی بر اظهار نگرانی گسترده مردم درباره انتشار ویدئویی سخیف و هنجارشکن از سوی ساسی مانکن ، این مرجع قضائی متعهد می‌شود در صورت انتشار موزیک ویدئوی کامل ساسان حیدری ملقب به ساسی مانکن ، ضمن اقدام قانونی برای پیگرد قضائی نامبرده در مراجع بین‌المللی، برخورد با همکاران، کمک‌کنندگان و ارسال‌کنندگان دابسمش به این فرد در داخل کشور نیز به اتهام تشویش اذهان عمومی، کمک به اشاعه فحشا، تزویج بی بندوباری و کمک به در معرض آسیب قرار دادن کودکان و نوجوانان، در دستور کار قرار گیرد.

دادسرای ارشاد به مردم شریف و نگران ایران، اطمینان خاطر می‌دهد بنا بر رسالت قانونی خود در صیانت از آرامش روانی و امنیت اخلاقی آنها از هیچ اقدام و تلاشی فروگذار نکند.

این اطلاعیه همچنین از برخورد با باند سازنده موزیک ویدئوهای مستهجن و نزدیک به سایت‌های قمار و شرط‌بندی ساسی مانکن خبر داده است

منبع: رکنا

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...