|
کدخبر: 169702

بورس فردا هم منفی است

در حالی که پیش‌بینی‌ها نشان می‌دادند بازار امروز مثبت و متعادل باشد. اما ریزش ۱۳ هزار واحدی شاخص کل روند بازار را منفی و نزولی کرد تا شرایط ادامه هفته را تحت‌تاثیر خود قرار دهد.

بورس بورس فردا هم منفی است

در حالی که پیش‌بینی‌ها از بازار امروز نشان می‎‌داد بازار مثبت و متعادل باشد اما ریزش ۱۳ هزار واحدی شاخص کل، روند بازار را منفی و نزولی کرد و عمده نمادهای شاخص‌ساز در صف فروش قفل شدند. این در حالی است که در هفته گذشته شاهد رشد بسیاری از نمادها در بازار بودیم. نمادهای بانکی و خودرویی که به نظر می‌رسید با سیگنال‌های مثبت کاهش قیمت دلار و مذاکرات برجام تحرکات مثبتی را داشته باشند،امروز در محدوده منفی و نزدیک به صفر تابلو معامله شدند.

در خصوص روند بازار در فردا و روزهای آتی هفته، نیما آگاهی کارشناس بازار سرمایه گفت: پیش‌بینی می‌کنم تا آخر هفته روند بازار منفی باشد و تغییری در شاخص کل ایجاد نشود.

این کارشناس بازار درباره گروه‌هایی که می‌توانند در بازار فردا روند حرکتی مثبتی داشته باشند، اعلام کرد: صنعت و گروه خاصی تا آخر این هفته مثبت نخواهد شد چرا که کاهش نرخ دلار و مذاکرات برجام سیگنال‌های منفی به بازار مخابره کرده‌اند.

این کارشناس بازار درباره واکنش عکس گروه بانکی و خودرویی به کاهش نرخ دلار و مثبت نشدن این سهم‌ها در بازار گفت: این گروه‌ها تا پیش از این واکنش سنتی به اخبار تغییر قیمت دلار داشتند اما در حال حاضر عملکرد آنها تغییر کرده و واکنش‌های قبلی را به اخبار نشان نمی‌دهند.

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...