|
کدخبر: 166591

ارزش پالایشی یکم در معاملات امروز

صندوق پالایشی یکم، امروز ۲۹ فروردین را با کاهش به پایان رساند و با ۳.۶۸ درصد افت نسبت به دیروز به نرخ پایانی ۶۹ هزار و ۹۰ ریال رسید.

بورس ارزش پالایشی یکم در معاملات امروز

 امروز ۲۹ فرودین ۱۴۰۰ صندوق پالایشی یکم در ادامه روند کاهشی روز‌های قبل، امروز با صف فروش مواجه بود و بازار را سرخ پوش به پایان رساند و تا امروز این صندوق پس از بازگشایی، با ۳۲ درصد ضرر برای صاحبان اولیه این واحد‌ها همراه بوده است. امروز باز هم نماد شپنا از ۷ نماد تاثیرگذار بر افت شاخص بود. تمام نماد‌های مجاز معاملاتی این صندوق امروز در پایان معاملات ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ با کاهش قیمت مواجه شدند و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۱.۹۹ درصد کاهش و شبریز (پالایش نفت تبریز) با افت ۰.۰۳ درصدی و نماد شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) با کاهش ۰.۸۸ درصدی و نماد شتران (شرکت پالایش نفت تهران) با ۰.۱ درصد منفی امروز را به پایان رساندند.

ارزش پالایشی یکم ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

امروز یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش نرخ پایانی هر واحد از پالایشی یکم با افت ۳.۶۸ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۹۰۹ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۴۵۴ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین نرخ معامله شده برای هر واحد از پالایش یکم با کاهش ۳.۹۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۸۸۷ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به نرخ ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به نرخ ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...