|
کدخبر: 163578

فردا بورس سبزپوش می شود

هفته دوم معاملات فروردین ماه با روند نزولی و فرسایشی همراه بود و امروز نیز عرضه در شاخص‌سازان باعث افت نیم درصدی شاخص کل شد اما به عقیده برخی کارشناسان شاخص کل به محدوده حمایتی خود رسیده و احتمالا بورس فردا مثبت است.

بورس فردا بورس سبزپوش می شود

قرار است روز سه‌شنبه جلسه‌ای در رابطه با برجام در وین برگزار شود که این موضوع احتمال کاهش قیمت دلار را به شدت افزایش داده است. اما به عقیده کارشناسان، شاخص کل بورس به محدوده حمایتی مهمی رسیده و این موضوع می‌تواند امیدواری نسبت به سبز شدن بورس فردا را افزایش دهد.

ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه گفت: شاخص کل به محدوده حمایت یک میلیون و ۲۵۰ هزار واحدی رسیده است و با توجه به معاملات امروز احتمالا فردا بورس به این حمایت واکنش نشان می‌دهد و احتمالا شاهد بازار سبزی هستیم.

علی عصاری، کارشناس بازار سهام با اشاره به جلسه روز سه‌شنبه درباره برجام گفت: روند مذاکرات طولانی مدت است و انتظار داریم دلار روی ۲۰ تا ۲۱ هزار تومان تثبیت شود و به تبع کاهش قیمت دلار بازار سهام نیز دچار رکود شود. اما به نظر می‌رسد بورس به جلسه روز سه‌شنبه که درباره برجام برگزار می‌شود واکنش مثبت نشان دهد.

به عقیده کاشناسان واکنش مثبت بورس در این مقطع زیاد پایدار نیست و تا زمانی که دامنه نوسان به حالت متقارن باز نگردد وضعیت فرسایشی در بورس ادامه دارد.

منبع: تجارت نیوز
  • ناشناس ارسالی در

    فردا اگه بورس سبز بشه ، فقط وفقط بخاطر اون تجمعی بوده که امروز جلوی سازمان بورس صورت گرفته و احتمالا" این تجمع استارتی خواهد بود برای تجمعات روزهای بعد با تعداد نفرات بیشتر و شعارها و اقدامات عملی تندتر .بورس و فرابورس داره دستکاری میشه.

  • چنگیز ارسالی در

    نفرین بر این دولت و دست اند کارانش نفرین بر سیاست این دولت که تو روز روشن داره جیب مردم رو میزنه

  • ملت ارسالی در

    احتمالا احتمال میدهیم که احتمال داره احت مالا این احتمال کشکی باشه .

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...