|
کدخبر: 135876

بورس هفته بعد صعودی است یا نزولی؟

روند بازار سهام این هفته در تمام روزها صعودی بود و در پایان معاملات این هفته شاخص کل به یک میلیون و ۳۴۵ هزار واحد رسید. آیا این روند صعودی هفته آینده هم ادامه دارد؟

بورس بورس هفته بعد صعودی است یا نزولی؟

افزایش قیمت‌های جهانی، تثبت قیمت دلار و توقف فروش سهام عدالت از جمله دلایلی است که باعث صعودی شدن روند بازار سهام در هفته جاری شده است. حالا مهم‌ترین سوال سهامداران این است که این روند صعودی هفته آینده هم ادامه می‌یابد؟

محمدمهدی عشریه، کارشناس بازار سهام در رابطه با بازار هفته آینده گفت: احتمالا از هفته آینده عرضه در بازار سهام بیشتر می‌شود و به نظر می‌رسد شاخص کل بین یک میلیون و 150 تا یک میلیون و 400 هزار واحد در نوسان باشد.

به گفته این کارشناس دلیل افزایش عرضه، جو هیجانی بازار است و ممکن است در چند روز ابتدای هفته عرضه کمی بیشتر شود.

این کارشناس بازار سهام در رابطه با همسو شدن بانک‌ها با بازار سهام گفت: به نوعی بانک‌ها دارند با بازار سهام همسو می‌شوند و این باعث می‌شود تا بانک‌ها کسری بودجه خود را از طریق بازار سهام جبران کنند و از بنگاه‌داری دست بکشند که این کار باعث می‌شود قیمت دلار تثبیت شود.

 

منبع: تجارت نیوز
  • حسین ارسالی در

    احتمالا این کارشناستون یا یه چیزی زده یا دستش با حقوقی ها توی یه کاسه هست ، آقای عشریه ، عزیزم توهم زدی خواهشن کارشناسی نفرمایید مردم خودشون بهتر میدونن چیکار ک نن ، بورس تو اوج منفی هاش ۱۱۵۰ رو ندید !!! ساقی تو عوض کن برادر ، برو دنبال یه کار دیگه اینکاره نیستی شما ، باور کن !! !!!

  • ناشناس ارسالی در

    به خدا قسم اگر شما ساکت باشی فضولی نکنی بازار راه خودشو پیدا میکنه ولی شما نوسان گیرهای مزاحم مثل دست اندازهای تو خیابون فقط به سرمایه مردم ضرر می رسونید

ارسال نظر