|
کدخبر: 135232

کدام سهام امروز بیشترین و کمترین رشد را داشت؟

امروز سهامداران شرکت‌های ایران ترانسفو، باما و کشت و صنعت چین چین در بورس و معامله‌گران شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، مدیریت انرژی امید تابان هور و شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس کدام سهام امروز بیشترین و کمترین رشد را داشت؟

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد ۱۶هزار و ۳۹۰واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۷۳هزار و ۷۴۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۸هزار و ۳۳۰میلیارد تومان در بیش از ۹۸۴هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های ایران ترانسفو، باما و کشت و صنعت چین چین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های زامیاد، محورسازان ایران خودرو و موتورسازان تراکتورسازی ایران بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۱۳۸میلیون ورقه به‌ارزش ۴هزار و ۵۷۱میلیارد تومان در ۵۵۶هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۵۷واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۶هزار و ۹۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های هتل پارسیان کوثر اصفهان، مدیریت انرژی امید تابان هور و شهرسازی و خانه‌سازی باغمیشه بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های ریال سیر کوثر، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان و تولیدات پتروشیمی قائد بصیر بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر