|
کدخبر: 131797

بالاترین و پایین‌ترین رشد سهام بورس اعلام شد

امروز سهامداران شرکت‌های حمل‌ونقل توکا، کارخانجات قند قزوین و کاشی و سرامیک حافظ در بورس و معامله‌گران شرکت‌های صنعتی مینو، شیر و گوش زاگرس شهرکرد و کشت و دام قیام اصفهان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس بالاترین و پایین‌ترین رشد سهام بورس اعلام شد

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با افت ۲۶هزار و ۱۶واحدی، در ارتفاع یک‌میلیون و ۲۷۹هزار و ۸۸۲واحد به کار خود پایان داد و ۵میلیارد و ۴۴۱میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۹۴۱میلیارد تومان در ۵۸۷هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های حمل‌ونقل توکا، کارخانجا قند قزوین و کاشی و سرامیک حافظ بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های پارس خودرو، سرامیک‌های صنعتی اردکان و کارت اعتباری ایران کیش بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۲۴۸میلیون ورقه به‌ارزش ۲هزار و ۸میلیارد تومان در ۳۰۶هزارنوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۸۲واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۵هزار و ۹۸۴واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنعتی مینو، شیر و گوش زاگرس شهرکرد و کشت و دام قیام اصفهان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های بانک دی، پالایش نفت لاوان و پتروشیمی ارومیه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم
  • اهورا ارسالی در

    امیدوارم همینطور ک بورس میاد پایین طلا.. سکه..دلار..ماشین..مسکن... ب طرز فجیهی سق وط کند..

ارسال نظر