|

بخوانید :

کدخبر: 213608

آخرین خبرها از راه اندازی پمپ بنزین ها

شرکت ملی نفت چندی پیش لیست جایگاه‌هایی که بنزین ۱۵۰۰ تومانی سهمیه‌ای توزیع می‌کردند را اعلام کرده بود. برخی از مخاطبان می‌گفتند این جایگاه‌ها بنزین سهمیه‌ای ندارند اما حالا مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی گفته که سوخت‌گیری به روال عادی بازگشته است. اما آیا بنزین ۱۵۰۰ تومانی به همه جایگاه‌ها بازگشته است؟

دقیقا هفت روز از شروع اختلال در سامانه هوشمند و سوخت‌گیری می‌گذرد. پس از اختلال در سامانه هوشمند سوخت‌ گیری، اپلیکیشن بلد، لیستی از جایگاه‌هایی که بنزین ۳۰۰۰ تومانی می‌فروختند اعلام کرد.

پس از آن شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، یک لیست دیگر منتشر کرد که در آن‌ها بنزین ۱۵۰۰ تومانی عرضه می‌شد.

همان شب، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی هم گفته بود روز شنبه، ۲۱۰۰ جایگاه سوخت سهمیه‌ای توزیع می‌کنند و این رقم به ۳۲۰۰ جایگاه هم می‌رسد.

این در حالی بود که اخبار واصله و مشاهدات میدانی در صبح شنبه، حاکی از این بود که هنوز بسیاری از جایگاه‌ها به مدار بازنگشته بودند و مخاطبان می‌گفتند که بیشتر جایگاه‌های اعلام شده، بنزین ۱۵۰۰ تومانی ندارند.

بنزین سهمیه‌ای همه جا عرضه می‌شود؟

بنا بر پیگیری‌ها، بنزین ۱۵۰۰ تومانی از شنبه شب به مدار بازگشت و مشکل بنزین حل شد.

با تسریع روند توزیع بنزین ۱۵۰۰ تومانی در جایگاه‌های اعلام شده، جلیل سالاری، مدیر عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی خبری جدید اعلام کرد. او گفت تا ۲۴ ساعت آینده سوخت‌گیری با کارت سوخت انجام می‌شود.

امروز هم جایگاه‌ها خلوت بودند و مشاهده‌ها نشان می‌دهد سوخت ۱۵۰۰ تومانی دوباره به مدار سوخت‌گیری برگشته است.

 

منبع: تجارت نیوز

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...