|
کدخبر: 149617

اختصاصی گسترش نیوز:

امضای تفاهم نامه توسعه همکاری میان آرین متانول و نفت و گاز سرو

مراسم امضای تفاهم نامه توسعه همکاری میان شرکت آرین متانول و شرکت نفت و گاز سرو برگزار شد.

انرژی امضای تفاهم نامه توسعه همکاری میان آرین متانول و نفت و گاز سرو

مراسم امضای این تفاهم نامه به موجب انعقاد قرارداد خرید کاتالیست داخل برای طرح پتروشیمی آرین متانول که با همت و نگاه مجموعه نفت و گاز سرو ساخته شده است، برگزار شد.

مدیرعامل شرکت نفت، گاز سرو در این مراسم که در خلال برگزاری بیست و پنجمین رویداد بین المللی نفت، گاز و پتروشیمی برگزار شد، اظهار داشت: کاتالیست ها قلب تپنده پتروشیمی ها هستند. اعتمادی که هولدینگ باختر و پتروشیمی آرین متانول به شرکت نفت و گاز سرو کرده است موجب خوشحالی است. این اعتماد کار مردان بزرگ است. سپردن بخش کاتالیست یک مجموعه پتروشیمی با قیمت بسیار زیاد به شرکت ما نشان از درایت، تدبیر و روح بزرگ مدیران این مجموعه و شجاعت آن ها دارد.

شرکت-نفت-گاز-سرو

وی افزود: شرکت نفت و گاز سرو نیز کارنامه درخشانی در این زمینه دارد. مجموعه ما از سال ۸۳ که فعالیت خود را شروع کرده در زمینه تولید کاتالیست تلاش کرده تا یار، مددکار و همکار مستمری برای صنایع پتروشیمی، پالایشی و فولاد کشور باشد. از امروز به بعد تولید گاز سنتز پتروشیمی آرین در کل چرخه به نقطه صد درصدی می رسد. لازم به توضیح است که کاتالیست های بزرگ دنیا چنین توانایی و قابلیتی را دارند.

کریمی وثیق همچنین گفت: اعتماد شرکت آرین متانول به مجموعه ما اعتمادی است که امیدواریم در بخش های مختلف کشور مخصوصا بدنه پتروشیمی و نفت نیز شاهد آن باشیم. همچنین امیدواریم که در آینده ای نزدیک شاهداتفاقات بزرگ که موجب ایجاد امید و بزرگی و عظمت مردم این کشور می شود، باشیم.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز سرو در ادامه به برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز و پتروشیمی اشاره کرد و گفت: برگزاری این رویداد نشان داد که فرزندان این کشور توانسته اند کارهای بزرگ انجام دهند.

کریمی وثیق در پایان ضمن تشکر از هم‌صنف های خود و همچنین انجمن استصنا گفت: براساس قراردادی که امروز منعقد شد اواسط سال آینده شاهد تولید پتروشیمی آرین متانول خواهیم بود. امیدواریم عملکرد کاتالیست ما افتخارات هولدینگ باختر و شرکت آرین متانول را درخشان تر کند.

ارسال نظر