|
کدخبر: 328726

ایردراپ (همستر) به سود می رسد ؟ + فیلم

​در طی یک دهه گذشته، واژه‌های "رمزارز" و "بیت‌کوین" به تدریج در میان مردم رایج شده‌اند و به گوش اکثر مردم رسیده‌اند. این ارزهای دیجیتال بر اساس فرمول‌ها و الگوریتم‌های ریاضی پشتیبان خود قیمت‌گذاری و معامله می‌شوند و میزان عرضه و تقاضا در بازار نیز بر قیمت آنها تأثیر دارد.

اقتصاد ایردراپ (همستر) به سود می رسد ؟ + فیلم

چند ماه پیش، ربات تلگرامی "نات کوین" نیز معرفی شد که نوعی بازی کلیکی است. اگرچه بسیاری از کاربران درآمدزایی از این ربات را جدی نگرفتند، اما این موضوع نشان‌دهنده گسترش فزاینده فناوری‌های مالی دیجیتال در سطح عموم مردم است.

در مجموع، رمزارزها و ابزارهای مرتبط با آن به تدریج در جامعه رواج پیدا کرده‌اند و آگاهی عمومی نسبت به این حوزه در حال افزایش است.

در ادامه اما سکه‌هایی که کاربران این بازی به دست آورده بودند در بازار ارزهای مجازی فهرست شد و صرافی‌های بزرگ بستر معاملات آن را فراهم کردند. کمتر از یک ماه است دوباره موضوع رمزارزها با همه‌گیرشدن بازی کریپتویی همستر کامبت سر زبان‌ها افتاده و سؤال‌هایی بسیاری را در این زمینه ایجاد کرده است.

ارز دیجیتال چیست؟

ارز دیجیتال را می‌توان نوعی پول یا دارایی دیجیتالی دانست که به صورت الکترونیکی ایجاد، ذخیره و تبادل می‌شود. برخلاف ارزهای فیزیکی مانند دلار، ارزهای دیجیتالی تنها به صورت غیر فیزیکی یا همان دیجیتالی قابل دسترسی و استفاده هستند. امنیت این نوع ارزها با استفاده از فناوری رمزنگاری تراکنش‌ها تأمین می‌شود.

داستان همستر کامبت چیست؟

ارز همستر کامبت در تاریخ ۶ فروردین ۱۴۰۳ آغاز به کار کرد و در ۱۱ روز اول توانست حدود ۱ میلیون کاربر جذب کند. جالب است بدانید این ارز پس از ۷۲ روز توانسته تعداد کاربران را به ۱۱۶ میلیون افزایش دهد که حدود ۵۰ میلیون از این کاربران فعال هستند.

بازی همستر کامبت در بستر تلگرام قابل اجرا است و شما تنها با ضربه زدن به روی صفحه نمایش گوشی می‌توانید سکه‌های خود را افزایش دهید. سکه‌های موجود در این بازی احتمال دارد در آینده تبدیل به ایردراپ و در ادامه تبدیل به پول واقعی شوند.

منبع: دانشجو

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها