|
کدخبر: 326510

اختصاصی گسترش نیوز؛

قیمت انواع پودر شربت / نوشیدنی های فوری چند فروخته می شوند؟

در این گزارش به بررسی قیمت انواع پودر شربت در بازار پرداخته ایم. هر بسته ۴ کیلویی پودر شربت با طعم آناناس، ۳۷۰ هزار تومان قیمت دارد و پودر شربت پرتقالی نیز در همان وزن با قیمت ۳۶۸ هزار تومان فروخته می شود.

اقتصاد قیمت انواع پودر شربت / نوشیدنی های فوری چند فروخته می شوند؟

با نزدیک شدن به فصل گرما، نوشیدنی های خنک بسیار لذت بخش خواهند بود و در منزل نیاز است که پودرهای شربت را داشته باشید. البته شربت طبیعی خنک، طعم بسیار لذت بخشی خواهد داشت اما افرادی که وقت ندارند از شربت های طبیعی استفاده کنند، از پودرهای شربت استفاده می کنند. پودرهای شربت طعم های متفاوتی دارد و با گذر زمان، قیمت های آن نیز افزایش پیدا کرده است. البته مصنوعی بودن آن ممکن است ضررهایی را برای بدن داشته باشد اما بسیاری از افراد، از این پودر ها استفاده می کنند. البته، شربت های مایع هم وجود دارند که از این مدل نیز استفاده بیشتری می شود.

شربت-میوه

به گزارش گسترش نیوز، با گشت کوتاهی در فضای مجازی، متوجه قیمت انواع پودر شربت در بسته بندی و وزن های مختلف شدیم. برای مثال در یکی از سایت های فروش کالا، هر بسته ۴ کیلویی پودر شربت با طعم آناناس،  ۳۷۰ هزار تومان قیمت دارد و پودر شربت پرتقالی نیز در همان وزن با قیمت ۳۶۸ هزار تومان فروخته می شود.  همچنین پودر شربت هلو با وزن ۴ کیلوگرم ۳۴۰ هزار تومان فروخته می شود.

شربت-میوه۲

با ادامه بررسی قیمت انواع پودر شربت، به چند مدل پودر شربت گیاهی رسیدیم که آن ها نیز قیمت های خاص خود را دارند. برای مثال، بسته بندی حاوی ۲۰ عدد پودر شربت تخم شربتی و خاکشیر و زعفران مبلغ ۱۵۰ هزار تومان فروخته می شود. همچنین پودر شربت گل بنفشه در بسته بندی های ۱۵ عددی ۸۷ هزار تومان قیمت دارد.

در جدول زیر می توانید قیمت انواع پودر شربت را مشاهده کنید

 

پودر شربت

قیمت

پودر شربت گل محمدی و زعفران

۱۵۰،۰۰۰

پودر شربت انبه ۴ کیلویی

۱۹۵،۰۰۰

پودر شیرموز یک کیلویی

۳۰۰،۰۰۰

پودر شربت چند میوه ۴ کیلویی

۳۶۰،۰۰۰

پودر شربت آناناس ۴ کیلویی

۳۴۰،۰۰۰

پودر شربت تخم شربتی و پودر نبات

۱۵۰،۰۰۰

 

جدول بالا، رایج ترین پودر شربت هایی را نشان می دهد که در میان مردم خریدار بیشتری دارد که قیمت آن ها را مشاهده کردید.

شربت های آماده ای که به صورت مایع هستند و به سرعت با آب ترکیب می شوند، قیمت های خاص خود را دارند و به صورت لیتری فروخته می شوند. برای مثال، شربت پرتقال در ۳ لیتری ۳۰۰ هزار تومان و ۲ لیتری ۲۱۵ هزار تومان قیمت دارند. شربت موهیتو ۲ لیتری نیز با  قیمت ۲۱۵ هزار تومان فروخته می شود.

 

شربت لیتری

قیمت

شربت آلبالوی ۲ لیتری

۲۱۵،۰۰۰

پشن فروت ۷۸۰ گرمی

۱۰۰،۰۰۰

موهیتو ۲ لیتری

۲۱۵،۰۰۰

شربت آناناس ۳ لیتری

۳۰۰،۰۰۰

 

جدول بالا قیمت شربت هایی را نشان می دهد که به صورت لیتری در بسته های مختلف فروخته می شود.

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها