|
کدخبر: 326283

شوک بزرگ به خودروسازی ایران / ایکس ۵۵ آبروریزی کرد!

به دنبال وقوع حادثه برای یک دستگاه خودرو ایکس ۵۵ پرو در اسفند ماه سال گذشته و نگرانی مالکان، شرکت مدیران خودرو برای اولین بار در کشور، تمامی خودروهای این مدل را مورد بررسی قرار می‌دهد.

اقتصاد

در اسفند ۱۴۰۲، انتشار ویدئویی از جدا شدن اکسل عقب یک دستگاه ام وی ام ایکس ۵۵ پرو در اتوبان کاشان-قم، شوکی بزرگ به جامعه خودروداران ایرانی وارد کرد. این حادثه که به لطف فضای مجازی به سرعت در سراسر کشور منتشر شد، بار دیگر موضوع کیفیت پایین و ایمنی خودروهای داخلی را به صدر اخبار آورد.

ایکس-۵۵-پرو

بعد از این سر و صدای مجازی خودروساز برای این مدل فراخوان داد و اعلام کرد خریداران برای رفع این ایراد فنی به نمایندگی‌های این خودروساز مراجعه کنند. فراخوان خودرو امری رایج بین خودروسازان جهان است و بروز مشکل در محصول تولیدی ایراد اصلی این ماجرا نیست.

با وجود آنکه تعدادی از خودروهای تولیدی نیاز به بررسی اکسل عقب دارند، ولی شرکت مدیران خودرو تصمیم دارد جهت رفع دغدغه‌مندی و تمامی شبهات پیش آمده و همچنین ایجاد حس آرامش برای خریداران این محصول، تمامی خودروهای ایکس ۵۵ پرو را مورد بررسی قرار دهد.

آیا تمام مدل‌های ایکس ۵۵ پرو تولید شده در ایران، مشکل اکسل دارند؟

تنها یکی از پارت نامبرهای تولیدی این خودرو که تعداد اندکی از آن به فروش رفته، نیاز به بررسی قسمت اکسل عقب خودرو دارد. اما شرکت مدیران خودرو برای برطرف نمودن هر گونه نگرانی میان خریدارن خودرو ایکس ۵۵ پرو، تصمیم دارد تا به صورت رایگان، اکسل عقب تمامی خودروها را مورد بررسی قرار دهد و حس اطمینان خاطر و آرامش را به تمامی مالکان این خودرو بازگرداند.

جزئیات برگزاری فراخوان بزرگ ایکس ۵۵ پرو

این فراخوان با هدف کسب رضایت حداکثری مشتریان برگزار شده و جزئیات آن به شرح زیر است:

مدت زمان اجرای طرح ۲۰ روز از مورخ ۱۴۰۳/۰۲/۱۸ الی ۱۴۰۳/۰۳/۰۶ خواهد بود.

روزهای جمعه روز کاری برای تمامی نمایندگان می باشد.

ساعات کاری اجرای طرح مذکور از ساعت ۰۸:۰۰ الی ۲۰:۰۰ هر روز خواهد بود.

تمامی نمایندگان ام وی ام و فونیکس مشمول طرح خواهند بود.

این طرح کاملاً رایگان بوده و هیچ هزینه‌ای نباید از مشتریان دریافت گردد.

تمامی خودروهای ایکس ۵۵ پرو مشمول طرح بوده و بررسی مربوطه باید صورت گیرد.

لازم است تمامی خودروهای مشمول طرح در همان روز پذیرش بررسی و در صورت عدم وجود مشکل ایمنی نسبت به تحویل خودرو به مشتریان اقدامات لازم صورت گیرد.

منبع: اکو ایران

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها