|
کدخبر: 326041

حراج سکه فردا برگزار می شود / آخرین وضعیت قیمت ها در بازار طلا

در روز دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت، دومین حراج سکه در سال جدید برگزار می‌شود. در این حراج، سکه‌های تمام، نیم سکه‌ها و ربع سکه‌های بهار آزادی با ضرب سال ۱۳۸۶ از سوی بانک مرکزی عرضه خواهند شد. این سکه‌ها بدون بسته بندی به فروش می‌رسند.

اقتصاد حراج سکه فردا برگزار می شود / آخرین وضعیت قیمت ها در بازار طلا

در روز دوشنبه، ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳، برگزار خواهد شد. این جلسه حراج سکه طلا، یازدهمین جلسه از این دسته جلسات است. در این حراج، سکه‌های تمام، نیم سکه‌ها و ربع سکه‌های بهار آزادی با ضرب سال ۱۳۸۶ توسط بانک مرکزی به فروش خواهند رسید. این سکه‌ها بدون بسته بندی عرضه می‌شوند.

تاکنون ۱۰ حراج سکه طلا در مرکز مبادله ایران برگزار شده است که در مجموع ۱۱۷ هزار و ۷۴۲ قطعه انواع سکه طلا به متقاضیان حراج تخصیص داده شده است. سهم ربع سکه از این حجم تخصیص، ۸۵ هزار و ۵۸ قطعه، نیم سکه ۱۷ هزار و ۱۴۹ قطعه و تمام سکه ۱۵ هزار و ۵۳۵ قطعه بوده است.

یازدهمین حراج سکه نیز از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتی market.ice.ir برگزار می شود و دارایی موضوع این حراج، تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه بهار آزادی ضرب سال ۱۳۸۶ بانک مرکزی و بدون بسته بندی است.

حداکثر حجم سفارش و خرید برای هر متقاضی مجموعا ۵ قطعه سکه است. به نحوی که می‌توان ۵ قطعه ربع سکه یا ۵ قطعه نیم سکه یا ۵ قطعه تمام سکه، و یا ترکیبی از هر سه شامل تمام سکه، نیم سکه و ربع سکه باشد که جمع هر سه باهم نباید بیش از ۵ قطعه باشد.

شروع جلسه حراج راس ساعت ۱۲ است و بازه ثبت سفارش نیز از ساعت ۱۲ الی ۱۵ خواهد بود. بازه نظارت و تخصیص نیز از ساعت ۱۵ تا ۱۷همان روز است و ساعت ۱۷ نیز نتایج حراج اعلام می شود.

شیوه برگزاری حراج نیز از طریق ثبت سفارش و تخصیص بر مبنای اولویت قیمت-زمان انجام می‌شود.

قابل توجه است که واریز وجه معاملات از طریق کارت‌های هدیه، بن کارت، کارت اعتباری مرابحه و کارت‌های بانکی فاقد شماره شبا ممنوع است و مسئولیت عدم استرداد وجه بر عهده شخص متقاضی است.

شایان ذکر است، فرآیند استرداد وجه کیف پول، برای واریز از حساب‌های بانک ملی ایران در همان روز درخواست انجام می‌پذیرد و برای سایر بانک‌ها ظرف مدت ۴۸ ساعت انجام می‌شود.

متقاضیان جهت دریافت سکه، به جدول زمانی منتشر شده در تارنمای رسمی مرکز مبادله ایران توجه داشته باشند.

متقاضیان شرکت در حراج های سکه طلای سامانه معاملات مرکز مبادله ایران، می توانند طی ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز ، از طریق سامانه معاملات این مرکز به آدرس اینترنتیmarket.ice.ir ، اقدام به ثبت نام و احراز هویت کنند.

آخرین نرخ سکه امامی

قیمت سکه امامی به ۴۱,۸۰۰,۰۰۰ (چهل و یک میلیون و هشتصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۳ روز پیش، بدون تغییر است.

جدول قیمت ۳ روز اخیر سکه امامی
قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ
۴۱,۸۰۰,۰۰۰ ۰ ۰ 10:03
۴۱,۸۰۰,۰۰۰ ۳۰۰,۰۰۰ ۰.۷۱ ۳ روز پیش
۴۱,۵۰۰,۰۰۰ -۳۰۰,۰۰۰ -۰.۷۳ ۴ روز پیش

آخرین نرخ نیم سکه

همچنین نیم سکه بدون تغییر نسبت به ۳ روز پیش، ۲۴,۳۰۰,۰۰۰ (بیست و چهار میلیون و سیصد هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ ربع سکه

ربع سکه، امروز به ۱۵,۵۰۰,۰۰۰ (پانزده میلیون و پانصد هزار) تومان رسید که نسبت به ۳ روز پیش، بدون تغییر است.

قیمت سکه گرمی امروز

هر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۷,۳۰۰,۰۰۰ (هفت میلیون و سیصد هزار) تومان قیمت خورد.

منبع: خبر آنلاین

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها