|
کدخبر: 324522

قیمت مرغ/قیمت گوشت/ بازار گوشت

فوری / قیمت جدید مرغ اعلام شد (۲۷ فروردین)

بر اساس اطلاعات ارائه شده، در تاریخ ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳، قیمت هر بسته ۱.۸ کیلوگرمی گوشت سینه مرغ ۲۶۱ هزار تومان اعلام شد.

اقتصاد فوری / قیمت جدید مرغ اعلام شد (۲۷ فروردین)

بر اساس گزارش ها، در تاریخ ۲۷ فروردین ۱۴۰۳، قیمت هر بسته گوشت جوجه کباب ران مرغ به مقدار ۰.۹ کیلوگرم، ۱۷۴ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت گوشت مرغ بسته بندی امروز 

قیمت گوشت مرغ چرخ کرده بسته بندی شده در بسته ۰.۵ گیلوگرم ۹۱ هزار تومان است برای خرید فیله مرغ هم باید ۱۸۵ هزار تومان پرداخت کنید.

قیمت سینه مرغ

قیمت سینه مرغ  ۱۸۰۰ گرمی هم امروز ۲۷۰ هزار تومان اعلام شده است.

اخبار جدید قیمت گوشت مرغ۱۴۰۲

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اینکه مشکلی در تامین گوشت نداریم، گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته واردات گوشت قرمز به طور منظم در حال انجام است.

علیرضا پیمان پاک افزود: روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن گوشت گرم گوسفندی و گوساله در حال توزیع است تا از این طریق کمبود داخل کشور تامین شود.

پیمان پاک از کاهش قیمت گوشت داخلی خبر داد و گفت: نرخ گوشت تولید داخل طی هفته های اخیر به سبب توزیع گوشت وارداتی کاهش معناداری داشته است.

قیمت انواع گوشت مرغ بسته بندی 

نام محصول وزن قیمت / تومان
گوشت چرخ کرده مرغ مهیا پروتئین   ۰.۵ کیلوگرم ۹۱,۰۰۰
سینه مرغ بی پوست مهیا پروتئین  ۹۰۰ گرم ۱۳۵,۰۰۰
فیله مرغ پویا پروتئین  ۹۰۰ گرم ۱۸۵,۴۰۰
بال و بازو مرغ پویا پروتئین   ۹۰۰ گرم ۹۷,۶۵۰
بال و بازو کبابی مرغ پویا پروتئین   ۹۰۰ گرم ۱۰۷,۴۱۰
جوجه کباب ران مرغ زعفرانی مهیا پروتئین  ۰.۹ کیلوگرم ۱۷۴,۲۴۰
سینه مرغ پویا پروتئین 

عوامل موثر بر قیمت روغن

قیمت روغن مایع ممکن است تحت تأثیر عوامل مختلفی قرار بگیرد. در زیر برخی از عوامل موثر بر قیمت روغن مایع را ذکر می‌کنم:

۱. عرضه و تقاضا: نسبت بین عرضه و تقاضا بر روی قیمت روغن تأثیر می‌گذارد. افزایش تقاضا نسبت به عرضه، ممکن است باعث افزایش قیمت شود و بالعکس.

۲. قیمت نفت خام: قیمت نفت خام به عنوان ماده اولیه مهم در تولید روغن مایع، تأثیر قابل توجهی بر قیمت آن دارد. افزایش قیمت نفت خام معمولاً باعث افزایش قیمت روغن مایع می‌شود.

۳. تغییرات ارزش ارز: روابط بین ارزش ارز و قیمت روغن مایع نیز می‌تواند تأثیرگذار باشد. تغییرات در نرخ ارز می‌تواند قیمت روغن را تحت تأثیر قرار دهد، به خصوص در صورتی که روغن مایع وارداتی باشد.

۴. تغییرات قوانین و مقررات: تغییرات در قوانین و مقررات مربوط به تولید، واردات یا صادرات روغن مایع، می‌تواند تأثیرگذار باشد. به‌عنوان مثال، تعرفه‌های وارداتی، محدودیت‌های صادراتی یا مقررات بهداشتی ممکن است تأثیری در قیمت روغن داشته باشند.

۵. شرایط جغرافیایی و آب و هوایی: شرایط جغرافیایی و آب و هوایی مناطق تولید کننده روغن مایع نیز می‌تواند تأثیری بر قیمت داشته باشد. به‌عنوان مثال، خشکسالی، سیلاب، بیماری‌ها و آفات ممکن است تولید را تحت تأثیر قرار داده و قیمت را تغییر دهند.

این تنها برخی از عوامل موثر بر قیمت روغن مایع هستند و عوامل دیگری نیز ممکن است وجود داشته باشند که در هر زمان و با توجه به شرایط بازار، تأثیرگذار باشند.

منبع: اقتصادآنلاین
 • ناشناس ارسالی در

  مردم یه تکه مرغ استفاده می کردن اینم گرا ن کنید واقعا چی فکری به حال مردم کردین

 • ملیحه ارسالی در

  خدا لعنتتون کنه که قیمتها هر روز تغییر میکنه

 • ناشناس ارسالی در

  ظاهرا خرید مرغ هم از سبد خرید مردم حذف ش د .کم کم باید منتظر حذف خیلی از کالاهای اساسی و مورد نیاز باشیم قبل گوشت قرمز بو د حالا رسید به گوشت مرغ اگه بر فرض کوپنی هم بشه جعالان اینقدر خبره هستند که تولی دات مرغ را از محل گشتار مرغ دریافت خواهن د کرد و دیگر به سیستم توزیع نخواهد رسید . و مرغ را باید سر چهار از دست دلالان خر ید خخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها