|
کدخبر: 324255

قیمت گوشت/بازار گوشت/ قیمت گوشت قرمز

فوری / قیمت جدید گوشت گوسفندی اعلام شد ( ۲۴ فروردین)

قیمت روز گوشت گوسفندی در تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ به شرح جدول زیر اعلام شد.

اقتصاد فوری / قیمت جدید گوشت گوسفندی اعلام شد ( ۲۴ فروردین)

قیمت گوشت گوسفندی در بازار برای تاریخ ۲۴ فروردین ۱۴۰۳ اعلام شده است. بر اساس این اعلام، هر بسته گوشت چرخ کرده گوسفندی به وزن ۱۰۰۰ گرم با قیمت ۵۳۰ هزار تومان قابل تهیه است.

قیمت گوشت گوسفندی بسته بندی امروز 

قیمت ران گوسفندی بسته بندی شده در بسته ۳ گیلوگرم ۱ میلیونو ۷۰۰ هزار تومان است برای خرید ران گوسفندی کامل هم باید ۲ میلیونو  ۹۹۰ هزار تومان پرداخت کنید.

قیمت گردن گوسفندی 

قیمت گردن گوسفندی هم امروز ۷۵۴ هزار تومان اعلام شده است.

اخبار جدید قیمت گوشت گوسفندی ۱۴۰۲

قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی با اینکه مشکلی در تامین گوشت نداریم، گفت: بنابر برنامه ریزی صورت گرفته واردات گوشت قرمز به طور منظم در حال انجام است.

علیرضا پیمان پاک افزود: روزانه ۲۰۰ تا ۲۵۰ تن گوشت گرم گوسفندی و گوساله در حال توزیع است تا از این طریق کمبود داخل کشور تامین شود.

پیمان پاک از کاهش قیمت گوشت داخلی خبر داد و گفت: نرخ گوشت تولید داخل طی هفته های اخیر به سبب توزیع گوشت وارداتی کاهش معناداری داشته است.

قیمت انواع گوشت گوسفندی بسته بندی 

نام محصول وزن قیمت / تومان
گوشت چرخ کرده گوسفندی  ۱۰۰۰ گرم ۵۳۰٫۰۰۰
گردن گوسفندی  ۱.۲ کیلوگرم ۷۵۴٫۸۰۰ 
ران کامل گوسفندی ۴ کیلوگرم ۲٫۹۹۰٫۰۰۰ 
ران گوسفندی شیشک  ۳کیلوگرم ۱٫۷۰۰٫۰۰۰
 

عوامل موثر بر قیمت گوشت قرمز

قیمت گوشت قرمز تحت تأثیر چندین عامل اقتصادی و عوامل دیگر قرار می‌ گیرد. برخی از عوامل موثر بر قیمت گوشت قرمز عبارتند از:

۱. عرضه و تقاضا: نسبت عرضه و تقاضا بر روی قیمت گوشت قرمز تأثیر می‌ گذارد. در صورت کاهش عرضه یا افزایش تقاضا، قیمت ممکن است افزایش یابد و برعکس.

۲. دسترسی به منابع غذایی: از آنجایی که تغذیه دام‌ها و بهره‌برداری از منابع غذایی برای تولید گوشت قرمز ضروری است، قیمت این منابع غذایی مثل خوراک دام و مرغ، جیره دام و آب و هوا می‌تواند قیمت گوشت را تحت تأثیر قرار دهد.

۳. نرخ ارز: در صورتی که گوشت قرمز وارداتی باشد، نرخ ارز به عنوان یک عامل مهم می‌تواند قیمت آن را تحت تأثیر قرار دهد. افزایش نرخ ارز می‌ تواند باعث افزایش قیمت گوشت قرمز وارداتی شود.

۴. هزینه‌ های تولید: هزینه‌های مرتبط با تولید گوشت قرمز از جمله هزینه‌های خوراک دام، نگهداری، واکسیناسیون، داروها، حمل و نقل و ... می‌ تواند تأثیری در قیمت نهایی گوشت قرمز داشته باشد.

۵. سیاست‌ های دولتی: سیاست‌های دولتی مانند تعرفه‌ های وارداتی، گمرکات و سیاست‌ های تنظیم قیمت می‌ تواند بر قیمت گوشت قرمز تأثیر بگذارد.

۶. عوامل جغرافیایی و آب و هوایی: شرایط جغرافیایی و آب و هوایی در کشورها می‌تواند بر تولید و توزیع گوشت قرمز تأثیر داشته باشد و در نتیجه بر قیمت آن تأثیر بگذارد.

مهم است توجه کنید که این عوامل به طور ترکیبی و پیچیده تأثیر می‌ گذارند و قیمت گوشت قرمز را تعیین می‌کنند. همچنین، شرایط محلی و سیاست‌ های داخلی هر کشور نیز می‌تواند تأثیر گذار باشد.
منبع: اقتصادآنلاین
 • ناشناس ارسالی در

  خوب مملکت را **
  زدید بزمجه ها

 • ناشناس ارسالی در

  الان یعنی این قیمتها خیلی ارزونه واقعا؟؟

 • شهرام ارسالی در

  قسم حضرت عباس را قبول کنیم یا دم خروس را
  این که این مقاله را نوشته میخواس ت بره و صحبتهای اقای فرزین ریس بانک مرکز ی را در نماز عید فطر هم گوش بده دررابطه با نرخ ارز و واردات کالاهای اساسی که گفت با نرخ دولتی و با 70 میلیاددلاری که سال قیل اختصاص پیدا کرده خریدها انجام میشه و نرخ کاذب بازار ارز ربطی نداره پس نوسا ن نرخ ارز یک بهانه سوری است که دلاالان و توزیع کننده ها و سرمایه داران که باآن ا فزایش قیمتها را توجیه میکنند

 • ناشناس ارسالی در

  واقعا خجالت اوره به قرآن

 • محمدی ارسالی در

  با این قیمتها دیگه نمیشه گوشت خورد

 • ناشناس ارسالی در

  لعنت خدا برشما یک کارگر بدبخت با ۹تومان حقوق کرایه خانه خرج رفت‌وآمد سر کار وخرج مخارج بچه وهمسر باید نون خشک بخوره

 • مجید ارسالی در

  والا قیمت بازار گوشت از اینی که دولتی اعلام میشه کمتره

 • ناشناس ارسالی در

  این چه وضع مملکتی است. الان چند ماه است ما مردم شهرستانها فقط میشنویم گوشت ارزان قیمت میدهند ولی هنوز یک سیر از آن را هم ندیده ایم..چرا به شهر قدیم دماوند گوشت ارزان قیمت نمی دهند.دماوند شهر خوش گذران ی تهرانیهاست.نه فرماندار نه امام جمعه نه نماینده هیچیک پیگیر امور معیشت مردم نیس تند.. این چه وضع است..

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

  سایر رسانه ها