|
کدخبر: 323218

قیمت ارز دیجیتال/قیمت رمز ارز/قیمت بیت کوین

وضعیت جدید بیت کویت / آینده این رمز ارز چه خواهد شد؟

بیت کوین یکی از ارزهای دیجیتال است که طی چند وقت اخیر قیمت بالایی پیدا کرده است.

اقتصاد وضعیت جدید بیت کویت / آینده این رمز ارز چه خواهد شد؟

رمز ارزها توانسته اند جای خود را در زندگی ما باز کنند و تبدیل به یک کالایی برای مبادله های تجاری شوند. 

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که بیت کوین، رمزارز پیشرو در بازار کریپتوکارنسی‌ها، با افزایش تصاعدی نرخ پذیرش خود مواجه شود.ویلی وو (Willy Woo)، تحلیلگر مشهور، معتقد است که بیت کوین در آستانه جهشی عظیم قرار دارد.

وی با اشاره به نرخ پذیرش روزافزون بیت کوین که از پذیرش اینترنت هم سریع‌تر است، گفت که انتظار می‌رود تعداد کاربران بیت کوین تا پایان این چرخه به ۱ میلیارد نفر برسد.

نمودار-بیت کوین

با توجه به پذیرش فزاینده بیت کوین، آدام بک (Adam Back)، مدیرعامل شرکت بلاک‌استریم (Blockstream) نیز بازار را در حال نشانه گرفتن هدفی بلندپروازانه می‌داند و قیمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار را برای بیت کوین پیش‌بینی می‌کند.

وی اشاره می‌کند که افزایش تدریجی، اما مداوم قیمت بیت کوین باعث شده تا دیگر شاهد هیجان‌های مقطعی نباشیم.

کی ‌یانگ‌ جو (Ki Young Ju)، مدیرعامل شرکت کریپتوکوانت (Cryptocount) هم بر این باور است که در صورت تداوم ورود سرمایه‌گذاران نهادی، با بحران کمبود عرضه بیت کوین مواجه خواهیم شد.

در همین راستا، لازم به ذکر است که صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) اسپات بیت کوین به عنوان یک سرمایه‌گذاری باثبات، با جذب نزدیک به ۳۰ میلیارد دلار، موفق‌ترین صندوق‌های ETF در تاریخ بوده‌اند.

علاوه بر این، در صورتی که روند صعودی انباشت بیت کوین توسط کیف پول‌هایی که فقط تراکنش دریافت انجام می‌دهند، ادامه یابد، می‌تواند نشانه آغاز بحران عرضه و نقدینگی باشد.

در حالت کلی، افزایش شدید منحنی پذیرش بیت کوین به سمت ۱ میلیارد و تقاضای در حال افزایش، به ویژه از سمت سرمایه‌گذاران سازمانی و عرضه در حال کاهش، می‌تواند تاثیرات بی‎سابقه‌ای بر قیمت بیت کوین داشته باشد.

بیت کوین نوعی پول الکترونیکی است که نهاد واسطی در انتشار و نقل‌وانتقال و مدیریت آن دخالت ندارد و کنترل آن در‌اختیار مردم است. بیت کوین با ظهور خود رؤیای دیرینه پول کاملاً دیجیتال را محقق کرد و جهان را در آستانه انقلابی مالی قرار داد. امروزه، این ارز دیجیتال چنان شهرتی به‌هم زده است که همه درباره آن صحبت می‌کنند و می‌خواهند بدانند که بیت کوین چیست.

منبع: رمز ارز نیوز

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها