|
کدخبر: 156365

فوری/ متقاضیان اینترنت رایگان بخوانند

دانشجویان و طلابی که تاکنون نسبت به دریافت هدیه اینترنت رایگان وزارت ارتباطات اقدام نکرده اند تا ساعت ۱۲ فردا شب (شنبه ۹ اسفندماه) فرصت ثبت نام دارند و این مهلت قابل تمدید نیست.

اقتصاد فوری/ متقاضیان اینترنت رایگان بخوانند

تاکنون ۵۰ درصد دانشجوها و طلبه‌های معرفی شده برای دریافت بسته‌های خود ثبت نام کرده و بسته‌های اینترنتی آن‌ها فعال شده است.

 دانشجویان و طلابی که تاکنون نسبت به دریافت هدیه اینترنت رایگان وزارت ارتباطات اقدام نکرده‌اند تا ساعت ۱۲ فردا شب (شنبه ۹ اسفندماه) فرصت ثبت نام دارند و این مهلت قابل تمدید نیست.

 با توجه به اینکه از روز یکشنبه‌ هفته آینده، ترافیک استفاده از سامانه‌های آموزشی دانشگاه‌ها و حوزه‌ها دیگر رایگان نبوده و یارانه آموزشی تنها از طریق بسته‌های ۶۰ گیگا بایتی در اختیار دانشجویان و طلاب قرار خواهد گرفت، متقاضیانی که تاکنون ثبت نام نکرده‌اند می توانند در مهلت باقی‌مانده با مراجعه به سایت ictgifts.ir ثبت نام خود را تکمیل کنند.

براساس این گزارش،‌ هر کدملی صرفا یک مرتبه حق ثبت‌نام در سامانه را دارد و پس از تکمیل فرآیند ثبت‌نام، به هیچ وجه امکان تغییر اطلاعات وجود نخواهد داشت. در صورتی که به‌دلیل عدم وجود اطلاعات پایه‌ای، ثبت نام با موفقیت انجام نشود، در آخرین مرحله ثبت نام، امکان ثبت اعتراض در سامانه پیش بینی شده است. بدیهی است برای اخذ تایید، اعتراضات به صورت دوره ای در اختیار وزارت عتف، وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و مراکز حوزوی قرار می گیرد و دانشجویان می توانند موضوع را از این سازمان‌ها پیگیری کنند.

 

منبع: وزارت ارتباطات
  • ناشناس ارسالی در

    ارباب و رعیتی یعنی من پدر که چند روز پیش دولت تدبیر و امیدروش نشد تسلیت بگه ، راستی آقای روحانی میدونی من شاید هم عده ای ایرانی که پدر هستن شبها گرسنه میخوابیم؛ خدا هست و خودش جوابتون رو بده

  • نعیمه تقی پور ارسالی در

    عالی

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...