|
کدخبر: 153445

یارانه آرد را به مردم بدهید

نائب رئیس مجلس گفت: در راستای بررسی و کارشناسی مسائل مربوط به یارانه نان و آرد اقدامات لازم در حال انجام است که در این زمینه یارانه پرداختی باید به خود مردم ارائه شود تا این کالا به صورت حقیقی استفاده شود.

اقتصاد یارانه آرد را به مردم بدهید

علی نیکزاد ظهر پنجشنبه در نشست با اعضای شرکت غله و خدمات بازرگانی اردبیل در محل اداره کل غله اظهار داشت: در راستای بررسی و کارشناسی مسائل مربوط به یارانه مربوط به نان و آرد در استان اردبیل اقدامات لازم در حال انجام است که در این زمینه یارانه پرداختی باید به خود مردم ارائه شود تا آرد به صورت حقیقی استفاده شود و از اسراف جلوگیری به عمل آید.

وی با اشاره به اینکه یکی از اهداف این موضوع جلوگیری از سوءاستفاده‌ها را به دنبال خواهد داشت، بیان کرد: خصوصی‌سازی غله و خدمات بازرگانی یک اقدام غیرکارشناسانه و اشتباه است و در این زمینه انتظار لغو این درخواست وجود دارد که باید نسبت به آن تصمیمات مناسبی اتخاذ شود.

نائب رئیس مجلس گفت: درخواست افزایش نیرو نداریم و در این زمینه پیگیری‌های لازم در این زمینه مبنای کار است که در این زمینه موضوع تبدیل این شرکت و مدیریت این اداره یکی از درخواست‌های لازم است و از طرفی دیگر ۲۶ نفر از نیروهای مجموعه بلاتکلیف مانده‌اند که درخواست حمایت و تعیین تکلیف کارکنان اولویت اساسی بوده و در دستور کار است.

نیکزاد ادامه داد: روشن‌سازی افکار عمومی در بحث توزیع آرد روستائیان برای رفع شبهات موجود موضوعی است که مسئولان غله باید به طور شفاف توزیع آرد سهمیه‌ای را مبنای کار قرار دهند و در این زمینه اعطای یارانه آرد به مردم یکی از موضوعاتی است که باید مورد توجه واقع شود.

وی تصریح کرد: اگر یارانه پرداختی از سوی دولت در بخش آرد به مردم داده شود، حقیقی شده و از سوءاستفاده‌های احتمالی جلوگیری می‌شود که در این زمینه در تلاش هستیم با برنامه‌ریزی‌های لازم و اساسی در راستای تحقق اهداف مورد نظر و اتخاذ تصمیمات مناسب در این زمینه به تصمیمات مناسبی دست یابیم.

 

منبع: خانه ملت
 • ناشناس ارسالی در

  سونامی گرانی در را است صادرات عامل گرانی و فقر

 • ناشناس ارسالی در

  اگر نان هم گران شو. باز هم باید کارگر وک ار مند گل بگریمان بسر اعضا اعضا امروز ر وز اعضاست

 • ناشناس ارسالی در

  به به به به
  پول آرد جدا
  پول برق هم جدا
  دسبند به تعداد لازم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...