|
کدخبر: 152858

آخرین قیمت انواع دلار در بازار اعلام شد(۹۹/۱۱/۲۰)

در معاملات امروز بازار ارز قیمت یورو ۶۰۰ تومان افزایش یافت و به کانال ۲۹ هزار تومانی پا گذاشت.

اقتصاد 
آخرین قیمت انواع دلار در بازار اعلام شد(۹۹/۱۱/۲۰)

در معاملات روز ‌‌دوشنبه بازار ارز قیمت دلار ۵۰۰ تومان افزایش یافت و قیمت یورو نیز رشد ۶۰۰ تومانی داشت.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح دوشنبه ابتدا با افزایش ۲۱۸ تومانی نسبت به روز یکشنبه، ۲۳ هزار و ۲۶۸ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۳ هزار و ۲۳۸ تومان کاهش یافت. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ابتدا ۲۳ هزار و ۵۰۰ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۳ هزار و ۴۷۰ تومان نرخ‌گذاری شد.

قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز ابتدا با افزایش ۲۴۱ تومانی ۲۸ هزار و ۳۰ تومان ثبت شد و در نیمه روز با افت ۱۷۸ تومانی ۲۷ هزار و ۸۴۸ تومان اعلام شد. قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۲۸ هزار و ۳۱۱ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۸ هزار و ۱۲۶ تومان اعلام شد.

قیمت ارز‌های صرافی ملی

قیمت دلار صرافی ملی صبح امروز بدون تغییر نسبت به قیمت بسته شده روز شنبه ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان ثبت شد. قیمت یورو صرافی ملی نیز صبح امروز با افزایش ۱۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته به ۲۸ هزار و ۵۵۰ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح ‌‌‌دوشنبه بازار آزاد نسبت به روز یکشنبه ۵۰۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۶۰۰ تومان شد. قیمت یورو نیز با رشد ۶۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۲۹ هزار و ۴۰۰ تومان معامله شد.

قیمت دلار هرات در معاملات امروز نسبت به دیروز ۵۰۰ تومان افزایش یافت و ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان مبادله شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در محدوده ۶ هزار و ۸۰۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز ‌‌یکشنبه ۸۰ تومان افزایش یافته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر