|
کدخبر: 147560

قیمت انواع ارز در بازار (۹۹/۱۰/۲۴)

در معاملات صبح چهارشنبه بازار آزاد، قیمت ارزهای مختلف کاهش یافت.

اقتصاد قیمت انواع ارز در بازار (۹۹/۱۰/۲۴)

در معاملات روز چهار‌شنبه بازار ارز، قیمت دلار کاهش یافت و قیمت یورو نیز به ۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان رسید.

قیمت ارز در بازار متشکل ارزی

قیمت دلار عمده در بازار متشکل ارزی صبح چهار‌شنبه با کاهش ۸۱ تومانی نسبت به روز دوشنبه، ۲۴ هزار و ۴۴۴ تومان ثبت شد و در نیمه روز به ۲۴ هزار و ۲۱۰ تومان رسید. قیمت دلار خرده فروشی (سنا) نیز صبح امروز ابتدا ۲۴ هزار و ۶۸۸ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۴ هزار و ۴۵۲ تومان نرخ‌گذاری شد.

قیمت یورو در بازار متشکل صبح امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۲۹ هزار و ۸۲۰ تومان اعلام شد، سپس در نیمه روز به ۲۹ هزار و ۳۹۱ تومان افزایش یافت و قیمت یورو سنا نیز ابتدا ۳۰ هزار و ۱۱۸ تومان ثبت شد و سپس در نیمه روز ۲۹ هزار و ۶۸۴ تومان اعلام شد.

قیمت ارز‌های صرافی ملی

قیمت دلار صرافی ملی صبح امروز نسبت به قیمت بسته شده روز سه‌شنبه ۵۰ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان ثبت شد. سپس در نیمه روز بار ۱۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان شد. قیمت یورو صرافی ملی نیز صبح امروز ابتدا ۱۱۰ تومان افزایش یافت و به ۳۰ هزار و ۲۹۰ تومان رسید، اما در نیمه روز ۱۰۰ تومان کاهش یافت و ۳۰ هزار و ۱۹۰ تومان اعلام شد.

قیمت ارز در بازار آزاد

قیمت دلار در معاملات صبح چهار‌شنبه بازار آزاد نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان کاهش یافت و ۲۴ هزار و ۷۰۰ تومان شد. قیمت یورو نیز نسبت به دیروز ۱۰۰ تومان کاهش یافت و ۳۰ هزار و ۱۰۰ تومان معامله شد.

قیمت دلار هرات در معاملات امروز با کاهش ۲۰۰ تومانی نسبت به روز گذشته ۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان مبادله شد.

قیمت درهم نیز که معامله‌گران آن را سیگنال دهنده قیمت دلار می‌دانند، در نیمه روز در محدوده ۶ هزار و ۹۲۰ تومان قرار گرفت که نسبت به روز سه‌شنبه ۳۰ تومان کاهش یافته است.

منبع: اقتصاد نیوز

ارسال نظر