|
کدخبر: 144295

خبر بد برای بازنشستگان

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره جزییات اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان توضیحاتی داد.

اقتصاد خبر بد برای بازنشستگان

علی دهقان‌کیا رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران، درباره جزییات اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان تأمین اجتماعی، اظهار کرد: طبق توافقی که با بانک رفاه غرب تهران داشتیم، قرار شد که سهمیه‌ای را برای وام ۵۰ میلیون تومانی بازنشستگان تأمین اجتماعی در نظر بگیرند.

وی با بیان اینکه برخی از بازنشستگان تأمین اجتماعی در پرداخت ودیعه مسکن با مشکل مواجه بودند، افزود: ۶۰۰ سهمیه از بانک رفاه دریافت کردیم و فقط به ۳۵۰ نفر از بازنشستگان تأمین اجتماعی وام ۵۰ میلیون تومانی اعطا شد و بعد از آن بانک اعلام کرد که به سایر افراد وام ارائه نشده و اعطای وام ۵۰ میلیون تومانی به بازنشستگان لغو شده است.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران درباره جزییات شرایط وام ۵۰ میلیون تومانی، تصریح کرد: این وام ۵۰ میلیون تومانی با سود ۱۸ درصد بود که فقط به یک ضامن بازنشسته نیاز داشت. همچنین بازنشستگان باید بالای ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان حقوق دریافت می‌کردند تا این وام به آنها اعطا می‌شد.

دهقان‌کیا خاطرنشان کرد: هرچه به شب عید نزدیک می‌شویم، بانک‌ها به پول نقد بیشتر نیاز دارند، به همین دلیل از اعطای وام امتناع کردند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
 • ناشناس ارسالی در

  خوشبحال اون ۳۵۰نفر که وام گرفتن بقیه باز نشسته ها هم.... مثل یارانه ها مثل یکسان سازی حقوقشان باکشوریاولشکریا مثل تفاوت ح قوقشان با خودپرسنل تامین اجتماعی و...... یکی بگه چه خبره؟

 • سهند ارسالی در

  خبر بد برای بازنشستگان ت اجتماعی؟؟؟ !!! این حرف در جایی درست است ب ت اجتماعی برا ی یکبار در طول عمرشون خبر خوش شنیده باشن د، در جاییکه ذاتا خوشی و جود نداشته صحبت از بدی بیمعناست

 • ناشناس ارسالی در

  و آن 350 نفر هم دوست و رفیق و پسر خاله بودند . بقیه هم به ماچه

 • ناشناس ارسالی در

  شاید پولها گم شده اند ویا شاید پولها تبد یل به ؟؟؟؟شده اند

ارسال نظر