|
کدخبر: 328363 سارا سمیع شمس

اختصاصی گسترش نیوز؛

نمایشگاه آگروفود افتتاح شد | حضور بیش از ۹۰۰ شرکت ایرانی و خارجی در نمایشگاه بین المللی تهران

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته (ایران آگروفود ۱۴۰۳ ) امروز ۱۹ خرداد ماه در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

نمایشگاه نمایشگاه  آگروفود افتتاح شد | حضور بیش از ۹۰۰ شرکت ایرانی و خارجی در نمایشگاه بین المللی تهران

سی و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته امروز ۱۹ خرداد ماه در نمایشگاه بین المللی تهران افتتاح شد.

نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین الات و صنایع وابسته با حضور مهدی ضیغمی معاون وزیر صمت افتتاح شد. این نمایشگاه از ۱۹ خرداد تا ۲۲ خرداد ماه دایر خواهد بود.

امسال نیز شاهد حضور پررنگ شرکت‌های داخلی و خارجی در نمایشگاه ایران آگروفود خواهیم بود. بنا به اعلام ستاد برگزاری این رویداد، بیش از ۸۰۰ مجموعه و شرکت‌های زیر مجموعه آنها و همچنین ۱۳۶ شرکت خارجی از کشورهای مختلف در این رویداد مهم حضور دارند. این حضور گسترده، فرصت‌های بی‌نظیری را برای تبادل دانش، تجارب و برقراری ارتباطات تجاری بین فعالان ایرانی و خارجی فراهم خواهد کرد.

در این دوره از نمایشگاه،  ۸۰۰ شرکت داخلی و زیرمجموعه های آن ها و ۱۳۶ شرکت خارجی از ۱۱ کشور شامل اسپانیا، اتریش، امارات، ایتالیا، آلمان، تایلند، ترکیه، چین، دانمارک، روسیه و هند حضور دارند و آخرین دستاوردها و نوآوری‌ های خود را در حوزه‌های مختلف کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته به نمایش می‌ گذارند.

فضای نمایشگاهی گسترده

نمایشگاه ایران آگروفود امسال در فضایی به وسعت ۷۰ هزار مترمربع  برپا خواهد شد که ۲۹ هزار مترمربع آن به فضای مفید سرپوشیده، ۳۲۵۰ مترمربع به فضای سرپوشیده خارجی و ۵۱۴۳ مترمربع به فضای باز اختصاص یافته است.

مشارکت‌کنندگان در تمامی کالاها، فرآورده‌ها و محصولات، فناوری و ماشین‌آلات مربوط به صنایع کشاورزی و غذایی در سه گروه کالایی فود، فودتک و آگرو، در سالن‌های 7، 6، 5، 8-9، 18، سری 25، 27، 31A، 31B، 35، 38، 38A، 38B، 40-40A، 41-41B، 1-44، 2-44 و فضای باز سالن‌های یادشده حضور دارند.

۱۶ سالن نمایشگاهی میزبان شرکت‌ کنندگان در این دوره از نمایشگاه هستند.

آگروفود

امسال نیز همچون دوره‌های اخیر، حضور گسترده هیات‌های تجاری از کشورهای مختلف جهان را شاهد هستیم. با توجه به استقبال گسترده مشارکت‌کنندگان خارجی، پیش‌بینی می‌شود که این دوره از نمایشگاه ایران آگروفود با استقبال چشمگیر هیات‌های تجاری خصوصا از کشورهای همسایه روبه‌رو شود.

این نمایشگاه فرصتی مناسب برای آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری‌های نوین در حوزه کشاورزی و صنایع غذایی است و فرصتی فراهم می‌کند تا شرکت‌ها و تولیدکنندگان داخلی و خارجی به تبادل دانش و تجربیات بپردازند.

در پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در این نمایشگاه که به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برپا شده است، ۱۳ شرکت دانش‌بنیان به معرفی محصولات و توانمندی‌های خود در حوزه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین‌آلات و صنایع وابسته می‌پردازند.

** خط رباتیک بسته‌بندی ثانویه شامل دستگاه کارتن بازکن، دستگاه کیس پکر، دستگاه کیس سیلر

** مجموعه آزمایشگاه‌های تخصصی

** سامانه یکپارچه کشاورزی هوشمند

** نماتدکش گیاه‌پایه

** سورتر هوشمند خشکبار، خط فرآوری گل زعفران، دستگاه تشخیص دهنده افلاتوکسین

** اسپری درایر و روتاری اتمایزر

** کروسین

** بازسازی و مقاوم‌سازی قطعات صنعتی به روش پاشش حرارتی

** دستگاه اسپری درایر (خشک کن پاششی)،  دستگاه فریزدرایر (خشک کن انجمادی)

** تکنولوژی و دانش تولید نشاسته‌های اصلاح‌شده

** فیلترهای صنعتی (غبارگیر) با فناوری نانو الیاف

** نرم‌افزار مدیریت و بهینه‌سازی توزیع و پخش کالا

** تولید اسانس، عصاره و مواد مؤثره گیاهی (API) از زعفران و سایر گیاهان دارویی.
 

بازدیدکنندگان می ‌توانند از تاریح ۱۹ الی ۲۲ خرداد ماه و  از ساعت ۸ صبح تا ۳ بعد از ظهر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران از این نمایشگاه دیدن کنند.

 

 

ارسال نظر

 

اخبار مرتبط سایر رسانه ها

    سایر رسانه ها