|
کدخبر: 168191

شهر آفتاب به منطقه ویژه اقتصادی بدل خواهد شد

پیرو جلسات مدیریتی و دیدار معاونان شهردار تهران و مدیرعامل نمایشگاه شهرآفتاب با وزیرراه و شهرسازی، استانداری تهران و فرمانده انتظامی تهران بزرگ ، جلسه بررسی انتقال و جاه به جایی عوارضی تهران – قم در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار شد.

نمایشگاه شهر آفتاب به منطقه ویژه اقتصادی بدل خواهد شد

روز گذشته جلسه ای با حضور سرهنگ نورالله خادم به عنوان رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، نمایندگان با هدف بررسی جا به جایی عوارضی تهران و قم در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب برگزار شد.

قادری با اشاره به جلسه برگزار شده با سردار رحیمی فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، اظهار داشت: تغییر مکان عوارضی تهران – قم و تسهیل مسیر دسترسی به نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب خواسته ما و شهرداری تهران است که خوشبختانه مورد توافق سردار رحیمی نیز قرار گرفته است.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب توضیحاتی در خصوص جا به جایی عوارضی تهران- قم ارائه داد و گفت: در صورت جا به جایی عوارضی تهران- قم، علاوه بر اصلاح بصری نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب، راه دسترسی به این نمایشگاه نیز تسهیل می شود.

در ادامه این جلسه نمایندگان آستان امام خمینی (ره) ضمن تشکر از اقدامات بسیار خوب مدیرعامل نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب در خصوص ایجاد منطقه آزاد اقتصادی، اظهار داشت: با توجه به بحث ایجاد منطقه آزاد در نمایشگاه بین المللی شهرآفتاب و اتصال این نمایشگاه به فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)، پیشنهاد ما انتقال عوارضی تهران – قم به بعد از فرودگاه امام خمینی ( ره) است.

در ادامه این جلسه سرهنگ خادم ضمن موافقت با انتقال عوارضی تهران – قم بیان کرد: پاسگاه عوارضی تهران – قم، مهمترین پاسگاه انتظامی و راهداری کشور است که روزانه ۵ هزار ثبت ساعت دارد. بنابراین جانمایی آن نیاز به یک کار کارشناسی بسیار دقیق دارد.

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با اشاره به مشکلات آزاد راه تهران- قم، اظهار داشت: جلسه های بررسی جا به جایی عوارضی تهران – قم باید در سطوح بالاتر پی گیری شود تا انشاالله با جا به جایی این عوارضی بخشی از مشکلات این آزاد راه برطرف شود.

منبع: نمایشگاه شهر آفتاب

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...