|
کدخبر: 146464

اتفاقی جدید در نمایشگاه شهر آفتاب

پایگاه مقاومت بسیج سردار عارف فتاحی در نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب افتتاح شد.

نمایشگاه اتفاقی جدید در نمایشگاه شهر آفتاب

 پایگاه مقاومت بسیج سردار عارف فتاحی نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب با حضور مجتبی حافظ ملکی جانشین سازمان بسیج، ابوالفضل میرزایی فرمانده حوزه بسیج مالی، منابع انسانی و برنامه‌ریزی شهرداری تهران و محمدرئوف قادری مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب افتتاح شد.

محمدرئوف قادری با اشاره به فدارکاری‌های صورت گرفته توسط بسیج در تمامی عرصه‌ها اظهارکرد: بسیج و روحیه بسیجی نه تنها در ایران بلکه در تمامی جهان می‌تواند منشا خیر و برکت برای همه انسان‌ها باشد و چه بسا برخی کشورها از سازمان بسیج ما الگو برداری کرده و سازمان‌ها و تشکلهایی مانند بسیج را برای خدمات رسانی به مردم تشکیل داده‌اند.

مدیرعامل نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب با اشاره به اینکه بسیج یگانی اجتماعی، فرهنگی، سیاسی و خدمات رسانی است بیان کرد: ویژگیهای روحیه بسیج به گونه‌ای است که با بسیج همه گانی در تمامی حوزه‌ها در خدمت و کمک مردم قرار بگیرد. بسیج یک روز در لباس رزمندگی در جبهه‌های دفاع مقدس و یک روز در حوزه‌های اجتماعی، فرهنگی و خدمات رسانی به کمک مردم می‌شتابد و حضور پر ثمری دارد.

وی با اشاره به اینکه بسیج ریشه در انقلاب و مردم دارد، گفت: مردم خصوصاً جوانان فارغ از بحثهای سیاسی و جناحی در بسیج حضور دارند و همین عامل همدلی و همکاری‌های اجتماعی در جامعه است و به همین دلیل، هر سازمانی نیازمند یک تشکل مانند بسیج است و بسیج به خوبی می‌تواند بسیاری از نیازهای یک سازمان را برطرف کند.

قادری با بیان اینکه نام پایگاه بسیج نمایشگاه شهرآفتاب را با همکاری دوستان در سازمان بسیج، شهید سردار عارف فتاحی انتخاب شده است، بیان کرد: شهید سردار عارف فتاحی از فرماندهان و همرزمان اینجانب در دوران دفاع مقدس بود و در عملیات والفجر ۱۰ به شهادت رسید و شخصا شاهد به شهادت رسیدن ایشان بودم و یاد و خاطره این همرزم و دوست عزیز برای من بسیار ارزشمند است.

مجتبی حافظ ملکی جانشین سازمان بسیج شهرداری تهران در ادامه این جلسه با بیان اینکه ۳۳ حوزه بسیج و بیش از ۱۴۰ پایگاه فعال بسیج در مجموعه شهرداری تهران داریم، اظهارکرد: کارمندان بسیجی شهرداری که بالغ بر ۴۰ هزار نفر هستند منشا بسیاری از خدمات به مردم بوده‌اند و در مواقع حساس توانست‌اند به خوبی از آرمانهای کشور و نظام دفاع کنند.

جانشین سازمان بسیج شهرداری تهران گفت: برای کیفی‌سازی نیروهای بسیجی شهرداری تهران تلاش می‌کنیم و برنامه هایی در این راستا در دست اقدام داریم.

ابوالفضل میرزایی فرمانده حوزه بسیج مالی، منابع انسانی و برنامه‌ریزی شهرداری تهران با اشاره به اینکه پایگاه مقاومت بسیج شهرآفتاب هفدهمین پایگاه بسیج حوزه معاونت مالی و اقتصادی است، اظهارکرد: خوشبختانه از زمانی که درخواست ایجاد پایگاه بسیج در نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب مطرح شد، مورد استقبال قرار گرفت و مدیریت مجموعه و جناب آقای دکتر قادری نهایت همکاری را برای ایجاد این پایگاه داشته‌اند.

در پایان این مراسم پایگاه مقاومت بسیج سردار شهید عارف فتاحی در ساختمان مدیریت نمایشگاه بین‌المللی شهرآفتاب افتتاح شد.

 

ارسال نظر