|
کدخبر: 136026

مدیرعامل جدید نمایشگاه تهران حکم گرفت + سند

وزیر صمت مدیرعامل جدید نمایشگاه بین المللی تهران را انتخاب کرد.

نمایشگاه مدیرعامل جدید نمایشگاه تهران حکم گرفت + سند

علیرضا رزم حسینی صبح امروز حسن زمانی را به عنوان رییس هیات مدیره و مدیرعامل جدید نمایشگاه بین المللی تهران منصوب کرد.

حسن-زمانی2

حسن زمانی متولد ۱۳۳۷ شمسی در شهر ملایر است. وی پیش از این و در دوره پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی نماینده حوزه انتخابیه ملایر بود. در مجلس نهم و دوم زمانی مشاور ویژه علی لاریجانی رییس مجلس وقت بوده است.

از دیگر سوابق او می توان به: رئیس واحد حسابرسی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کل کشور، عضو هیأت مدیره حمل و نقل کشور، معاونت اداری و مالی حمل و نقل کشور، معاونت بازرگانی خارجی حمل و نقل کشور، رئیس هیأت مدیره حمل و نقل اتحادیه تعاونیهای کشور، مدیرکل امور اجتماعی و رفاهی سازمان صداو سیما، رئیس هیأت امنای صندوق رفاهی سازمان صدا و سیما، عضو شورای ایثارگران سازمان صدا و سیما اشاره کرد.

زمانی عضویت هیات مدیره استقلال را نیز در کارنامه دارد.

حسن-زمانی1

 رئیس کل سازمان توسعه تجارت ایران، که به نیابت از وزیر صمت در جلسۀ تودیع و معارفه دکتر حسن زمانی با مشارک اعضای هیات مدیره، حضور داشت، با اشاره به سوابق و تجربیات مفید دکتر حسن زمانی در معاونت حقوقی وزارت صمت گفت:شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی با حضور مدیران توانمند ترکیبی ایده‌آل را در کنار سازمان توسعه تجارت ایران به وجود می آورد تا منافع تجارت خارجی کشور تأمین شود.

حمید زادبوم با تأکید بر نقش ارزشمند شرکت نمایشگاه های بین المللی اظهار داشت: مسیر اصلی توسعه تجارت خارجی به همت مجموعه سیاستگذار و اجرا کننده در وزارت صمت، افق روشنی را در پیش روی خود خواهد داشت.

معاون وزیر صمت در پایان ضمن قدردانی از زحمات حسین زاده، مدیر عامل پیشین شرکت بین المللی نمایشگاه های ایران، برای مدیرعامل جدید این شرکت آرزوی توفیق کرد.

در ادامۀ این جلسه، حسن زمانی، با تأکید بر اجرای منویات وزیر صمت، به سوابق حقوقی و اجرایی خود و اشراف کامل به مسائل کشور، بیان داشت: امیدوارم شانه به شانه و با کمک سازمان توسعه تجارت ایران بتوانم این مسئولیت را به بهترین نحو انجام دهم.

ارسال نظر