|
کدخبر: 182817

وزیر راه : وقت نکردم در سامانه املاک ثبت نام کنم !

وزیر راه و شهرسازی می گوید وقت نمی کند تا در سامانه املاک و اسکان اطلاعات تک واحد خود را ثبت کند.

راه و مسکن وزیر راه : وقت نکردم در سامانه املاک ثبت نام کنم !

محمد اسلامی در حاشیه مراسم گرامیداشت روز دریانورد در جمع خبرنگاران در پاسخ به پرسش خبرنگاران درباره تعداد ثبت نام کنندگان در سامانه ملی املاک و اسکان کشور اظهار کرد: تا کنون بیش از ۳ میلیون محل سکونت خود را در سامانه ثبت کرده‌اند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تعداد ثبت اطلاعات، تا پایان شهریور به بیش از ۲۵ میلیون واحد مسکونی که در سرشماری نفوس و مسکن آمده، می‌رسد یا خیر؟ گفت: اگر کسی نگوید ضرورت ندارد این کار انجام شود و بگذارند مردم کار خودشان را انجام دهند امیدواریم کل کار انجام شود؛ چون سامانه اسکان ظرفیت و کشش آن را دارد رسانه‌ها هم حتماً تبلیغ کنند تا مردم این کار را انجام دهند.

وزیر راه و شهرسازی درباره شرایط دریافت کنندگان وام ودیعه مسکن گفت: هر آنچه پارسال اعلام شده، برقرار است و شرایطی که برای سقف متراژ واحد مسکونی و یا تعداد ضامنان وجود داشت، امسال هم وجود دارد. من هر چه بگویم، ذهن جامعه را به هم می‌ریزد؛ فقط مبلغ را افزایش دادیم، ۵۰ میلیون تومان وام ودیعه برای مستأجران در شهر تهران به ۷۰ میلیون تومان، ۳۰ میلیون تومان کلانشهرها به ۴۰ میلیون تومان و ۱۵ میلیون تومان سایر شهرها به ۲۵ میلیون تومان افزایش یافته است.

وی درباره اعتراض کامیونداران حامل مواد سوختی گفت: ما کرایه ناوگان جاده‌ای نفتکش را، هم پارسال و هم امسال افزایش داده‌ایم و این افزایش اعمال شده است.

اسلامی در پاسخ به پرسش خبرنگار مهر که آیا شما خودتان در سامانه اسکان ثبت نام کرده‌اید؟ گفت: من در سامانه اسکان ثبت نام نکرده‌ام فقط یک خانه دارم و وقت نکرده‌ام در سامانه اسکان ثبت نام کنم.

منبع: مهر
  • ناشناس ارسالی در

    رطب خورده کی کندمنع رطب

  • ناشناس ارسالی در

    سنگ بزرگ علامت نزدن است چون اکثریت بزرگو اران وآقازاده هادارای چندین واحدوویلادرت هران وحومه وشمال ولواسان ومناطق اعیان نش ین هستندبخاطراینکه دل آزرده نشوندمعمولاب حث مالیات .ثبت نام وسامانه فعلا....آقای وزیربرادربزرگواریک وانت بارمدل ۱۳۷۰ سیب زمینی فروش جهت عوارض شهرداری ودفترخانه ا مورات برگ سبز وراهنمایی ورانندگی پلاک وج ریمه ودفتربیمه هاجهت بیمه خودروبایدبرودی ک چراغ قرمزردکند۲۰۰هزارتومان جریمه وحتی نمره منفی یکساعت بعدپیامک می شودلطفابحث مالیات برخانه های خالی درشهرهای بزرگ برا بریک سامانه جامع انجام دهیدتاآقای غرضی ن فرمایندبالاتراز۱۲واحدآپارتمان دارم بخداق انون خیلی شیرین است اگربموقع اجراشود...س پاسگزارم

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...