|
کدخبر: 160186

ساعات حرکت مترو تهران در نوروز اعلام شد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران ضمن تشریح برنامه حرکت قطارهای مترو در ایام نوروز، نسبت به طولانی بودن سرفاصله حرکت قطارها واکنش نشان داد.

راه و مسکن ساعات حرکت مترو تهران در نوروز اعلام شد

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران درباره تغییر ساعت فعالیت مترو در روزهای پایانی و آغاز سال نو، گفت: قطارها با همان سر فاصله ۵ دقیقه در خط یک مترو به سمت حرم امام حرکت خواهند کرد.

او درباره برنامه حرکت قطارها در تعطیلات نوروز گفت: در ایام عید و تعطیلات نوروز زمان‌بندی بدین صورت است که در روزهای تعطیل برنامه حرکت قطارها همانند روزهای تعطیل انجام و در سایر روزها برنامه نیمه تعطیل را اجرا خواهیم کرد و مانند روزهای عادی سرفاصله حرکت قطار سه دقیقه و سه و نیم دقیقه نیست و با سرفاصله ۵ دقیقه حرکت خواهند کرد. این برنامه تا روز ۱۳ فروردین ادامه دارد و پس از آن حرکت قطارها به برنامه روزهای عادی برمی‌گردد.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران در پاسخ به این سوال که در ایستگاه‌های جدید مترو به ویژه خط ۶ و ۷ سرفاصله حرکت قطارها طولانی است و گلایه شهروندان را مبنی بر طولانی بودن انتظار ورود قطار به ایستگاه در پی داشته است، گفت: سرفاصله در این خطوط ۱۰ دقیقه است. در این خطوط در تجهیزات کنترلی و نظارتی محدودیت داریم، اما شبکه‌های مختلف و سطح‌بندی داریم و به دلیل نبود پایانه تعداد قطار زیادی را نمی‌توانیم در خط قرار دهیم از طرفی تعداد قطارها نیز کم است و باید پایانه‌ها راه‌اندازی شود و قطار به این خطوط تزریق شود.

او ادامه داد: محدودیت‌هایی داریم که اگر برطرف شود سرفاصله حرکت قطار در این خطوط تامین می‌شود. اما حداکثر توقف ۱۰ دقیقه است و از شهروندان به دلیل محدودیت‌هایی که ناشی از تحریم‌های ظالمانه است عدرخواهی می‌کنیم.

منبع: ایلنا
 • ناشناس ارسالی در

  یعنی همه بی لیاقتی های خودتون رو بندازید گردن تحریم...یعنی مجتبی خامنه ای کونی ی ک میلیارد پوند پول کشور و مردم رو خرج نا زایی زن جنده اش در لندن کرده هم تقصیر تح ریم هاست؟

 • وحید ارسالی در

  تو هر ایستگاه بالای ۱۰ دقیقه الاف شدم از اول عید

 • امیر ارسالی در

  بعضی وقتها سکوت بهتره
  و اگر حرف ن زنن کسی بهشون نمیگه لال
  از اول عید تا الان کهذ۱۲ فروردین هست
  حرکت قط ارها از بیست تا نیم ساعت تاخیر داشته

 • امیر ارسالی در

  به بیشرفان بگویید کردم مسخره شما نیستند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...