|
کدخبر: 178288

مردم عاشق این وانت شدند + تصاویر

نسخه تمام الکتریکی پیکاپ محبوب فورد F-۱۵۰ یعنی مدل لایتنینگ، اکنون توسط بیش از ۱۰۰ هزار نفر سفارش داده شده است. این موفقیت پس از حدود سه هفته از رونمایی این خودرو به دست آمده است.

خودرو مردم عاشق این وانت شدند + تصاویر

همین استقبال گسترده باعث شده تا فورد به فکر یک پیکاپ الکتریکی کوچک‌تر بر اساس مدل کاملاً جدید ماوریک هم باشد. مطمئناً همه مشتریان وانت‌ها، به دنبال نسخه‌های برقی نخواهند بود اما احتمالاً تقاضا برای این مدل‌ها بخش بزرگی از بازار را دربر خواهند گرفت.

رزرو برای خرید فورد F-۱۵۰ لایتنینگ در همان ۱۲ ساعت نخست به ۲۰ هزار دستگاه بالغ شد. در ۴۸ ساعت اول هم این تعداد به ۴۴۵۰۰ دستگاه و در ۸ روز اول به ۷۰ هزار دستگاه رسید و اکنون با گذشت ۳ هفته از ۱۰۰ هزار رزرو نیز رد شده است. در ابتدا فورد بدون ارائه جزئیات و داده‌های قیمت این خودرو را معرفی کرد و حدس می‌زنیم تقاضای اضافی بعد از معرفی نسخه PRO ایجاد شده باشد.

برای رزرو فورد F-۱۵۰ لایتنینگ تنها به ۱۰۰ دلار ودیعه نیاز است. نسخه تجاری با باتری استاندارد قیمتی بالای ۳۹۹۷۴ دلار خواهد داشت. درحالی‌که با باتری‌های برد بلند، قیمت ۱۰ هزار دلار افزایش می‌یابد.

فورد-لاتنینگ۲

با توجه به نتایج فروش اولیه فورد موستانگ مک-ای و تعداد زیاد رزروهای F-۱۵۰ لایتنینگ، حدس می‌زنیم که استراتژی سازی فورد برای الکتریکی سازی مدل‌های برتر خود صحیح باشد. احتمالاً فورد E-Transit هم فروش خوبی خواهد داشت و شاید گزینه بعدی هم برانکو باشد.

منبع: پدال

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...