|

بخوانید :

کدخبر: 170240

فوری/ خودرو رسما گران شد!

شورای رقابت در جلسه امروز خود که ساعتی قبل به پایان رسید با افزایش قیمت کارخانه‌ای خودرو موافقت کرد.

خودرو فوری/ خودرو رسما گران شد!

یک منبع آگاه در شورای رقابت که خواست نامش فاش نشود گفت: افزایش قیمتی که شورای رقابت مصوب کرده کمتر از ۱۰ درصد برای همه خودرو‌های ساخت داخل خواهد بود.

وی در پاسخ به این پرسش که در شرایط کاهش نرخ ارز چرا قیمت خودرو‌ها افزایش یافته است افزود: فقط نرخ ارز در این موضوع دخیل نیست بلکه نرخ تورم ۶ ماهه دوم سال ۹۹برای خودروسازان لحاظ شده و بر اساس آن قیمت خودرو‌ها افزایش یافته است.

قرار است جزئیات این مصوبه و افزایش قیمت خودرو‌ها بر اساس نرخ تورم شش ماهه دوم سال ۹۹ اعلام شود.

 

منبع: خبرگزاری صدا و سیما
 • ناشناس ارسالی در

  تولیدبایددوبرابرشودتاسوداگری دربازارخودر وازبین برودیک کارگرکارخانه ویاکارمنددرشر ایط سخت زندگی راتجربه میکندویک دلال بادس ترسی به اینترنت پرسرعت بافشاریک دکمه ۱۰۰ میلیون یک لحظه سودمی بردبعدخودروسازهم م یگویدضررمیکندمستقیم خودروتولیدوبه دست مص رف کننده واقعی برسانید

 • وطن ارسالی در

  رئیس شورای رقابت آقای شیوا که خود یکی ا ز دست نشانده های صنایع مافیای خودرویی اس ت که خودفروختگی و نوکری خودش را در چند س ال ریاست مستمر نشان داده است و ریاست بد ون تغییر ایشان نشان از حمایت صنایع مافی ایی خودرو و دولت خائن به ملت می باشد . < br /> و این صنعت انشاء ا... از آنجائیکه با سود حرام و فروش غیر مشروع عمل می کن د با واردات 100 %خودروی خارجی به ورشکستگ ی خواهد رسید .
  که امروز صبر ملت ب ه پایان رسیده و خیانت دولت و شورای رقابت در حق ملت محرز است . افسوس که مجلس در خ واب است .

 • ناشناس ارسالی در

  اگه دلار گرون بشه قیمت بدلیل دلار بالا ر فته، اگر دلار پایین بیاد بدلیل تورم بالا میره، خداوکیل مردم رو چی فرض میکنید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...