|
کدخبر: 159638

ادامه ریزش قیمت خودرو در بازار / پراید هم ارزان شد

ریزش قیمت ها در برخی از مدل های خودرو طی ۲۴ ساعت گذشته نیز ادامه داشته است به طوری که پژو ۲۰۷ اتوماتیک در این مدت ۲ میلیون تومان دیگر ارزان شده است و به قیمت ۳۹۰ میلیون تومان رسیده است.

خودرو ادامه ریزش قیمت خودرو در بازار / پراید هم ارزان شد

ریزش قیمت ها در بازار خودرو که در ابتدای هفته جاری استارت خورده بود کماکان ادامه دارد؛ این ریزش قیمت ها در ابتدا شامل گروه خودروهای پراید نشد تا اینکه طی روزهای گذشته قیمت انواع مدل های پراید ریزش چشمگیری را تجربه کرد به طوری که پراید ۱۳۲ پس از هفته ها ثبات قیمت به ۱۱۵ میلیون تومان رسید.

در آخرین روز هفته جاری نیز ریزش قیمت ها در برخی از انواع مدل های خودرو کماکان ادامه دارد اما اکثر مدل های خودرو امروز ثبات قیمت را تجربه کردند؛ در بین انواع مدل های خودرو پراید، مدل ۱۱۱ این خودرو امروز نیز بر روی ۱۲۶ میلیون تومان ثابت ماند و مدل ۱۳۱ این خودرو اما یک میلیون دیگر ارزان شد و امروز به قیمت ۱۰۸ میلیون تومان رسید و مدل ۱۳۲ آن نیز طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی ۱۱۵ میلیون تومانثابت مانده است و مدل ۱۵۱ ان نیز امروز تغییر قیمتی نداشته است و این خودرو در حال حاضر ۱۰۸ میلیون تومان قیمت دارد.

روند قیمت خودروهای پژو به جز برخی مدل ها کماکان کاهشی است به طوری که پژو ۲۰۶ تیپ ۲ از ۱۸۶ میلیون تومان در روز گذشته امروز به ۱۸۵ میلیون تومان رسیده است، تیپ ۵ این خودرو اما طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی ۲۵۲ میلیون تومان ثابت مانده است و پژو ۲۰۷ اتوماتیک در این مدت از این کاهش قیمت ها در امان نمانده است و این خودرو در حالی امروز ۳۹۰ میلیون تومان قیمت خورده است که در روز گذشته به قیمت ۳۹۲ میلیون تومان معامله می شده است و پژو پارس سال اما طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی ۲۰۹ میلیون تومان ثابت مانده است.

در بین خودروهای گروه سمند اما سمند ال ایکس در این مدت بر روی ۱۸۳ میلیون تومان ثابت مانده است و از طرف دیگر مدل ال ایکس ای اف ۷ این گروه از ۲۰۰ میلیون تومان در روز گذشته به ۱۹۸ میلیون تومان رسیده است و در بین خودروهای گروه دنا نیز در این مدت ثبات قیمت دیده می شود به طوری که دنا پلاس توربو امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشه ۳۳۳ میلیون تومان قیمت خورده است و دنا معمولی نیز طی ۲۴ ساعت گذشته بر روی ۲۶۴ میلیون تومان ثابت مانده است. این ثبات قیمت ها در بین انواع مدل های گروه تیبا نیز دیده می شود به طوری که تیبا ۲ از روز گذشته تاکنون بر روی ۱۳۰ میلیون تومان ثابت مانده است و تیبا صندوقدار نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته امروز ۱۲۰ میلیون تومان قیمت خورده است.

قیمت روز خودرو در جدول زیر آمده است:

قیمت-خودرو-۲۱اسفند

منبع: خبر آنلاین
 • ناشناس ارسالی در

  ادامه ریزش قیمت خودرو .نه بابا جدی میگی .عجب .نچ نچ نچ .چه خبره .نکنه خرتو خره . ای ددم ریزش قیمت خودرو .

 • ناشناس ارسالی در

  خدا لعنت کند دپو کنندگان خودرو برای گرا ن شدن را ومحتکران بیدین را و مسئولین بی دین و بی غیرتی را که عمدا جلوی فساد اقت صادی رو نمیگیرند

 • ناشناس ارسالی در

  دارن کف سازی میکنن برای جهش قیمت ،، گول ارزونی الکی رو نخورید ، سریع بخرید که اب رتورم در راهه

 • ناشناس ارسالی در

  بابا اینقدر. ریزش کرده که ننه شما هم فهم یده خاک بر سر ملت ریزش کرده و دروغهای شم ا

 • علی ارسالی در

  یه تومان اومده پایین می گه قیمت خودرو ری زش کرد سقوط کرد سی میلیون می ره روش میگه افزایش یافت...ایها الناس فردا تو یه وجب خاک می خوابید .....

 • صالح ارسالی در

  خدالعنت کنه تک تکتون

 • محمد ارسالی در

  این یک نوع کلاه برداری تا کی به حقه بازی ادامه خواهید داد از صداقت خبری نیست

ارسال نظر