|
کدخبر: 163431

قتل فجیع بر سر جای پارک

درگیری مرد موتورسوار و راننده پراید بر سر جای پارک در مقابل یک باشگاه بدنسازی در بوشهر جنایت آفرید.

حوادث قتل فجیع بر سر جای پارک

حدود ۳۴دقیقه بامداد شنبه گذشته درگیری خونینی مقابل یک باشگاه بدنسازی در خیابان ساحلی بوشهر رقم خورد. جوانی حدودا ۲۲ساله که سوار بر یک خودروی پراید بود با مردی ۴۴ساله و قوی‌هیکل که سوار بر موتورسیکلت بود گلاویز شده و شاهدان با دیدن این درگیری پلیس را خبر کردند.

وقتی مأموران پلیس به محل حادثه رسیدند، مرد ۴۴ساله غرق در خون روی زمین افتاده بود و جوان ۲۲ساله که چاقویی در دست داشت وحشتزده به پیکر او نگاه می‌کرد. پسر جوان دستگیر شد و با حضور اورژانس در محل حادثه، مرد میانسال به بیمارستان انتقال یافت اما شدت خونریزی او به حدی بود که جانش را از دست داد.

با دستگیری عامل این جنایت، وی به قتل مرد میانسال اعتراف کرد و گفت: با مرد موتورسوار بر سر نحوه پارک کردن و جای پارک درگیر شدم. او قوی‌هیکل بود و می‌گفت که نباید ماشینم را آنجا پارک کنم و من هم برای اینکه کم نیاورم، مقابلش ایستادم. وقتی با هم درگیر شدیم، چاقویی را که از قبل در جیب داشتم، بیرون کشیدم و ضرباتی به او زدم اما باورم نمی‌شد که همین ضربات جان او را بگیرد.

با اعترافات پسر جوان، برای وی قرار قانونی صادر و او به بازداشتگاه منتقل شد. به‌گفته سرهنگ ابراهیم عرب‌زاده، رئیس پلیس شهر بوشهر، مهم‌ترین دلیل وقوع این جنایت این بود که قاتل همراه خود چاقو داشت. در حقیقت وجود همین چاقو باعث اعتماد به نفس کاذب برای او شده و به همین دلیل هنگام درگیری با طرف مقابل از آن استفاده کرده و همین مسئله باعث وقوع این جنایت شده بود. وی افزود، تحقیقات تکمیلی در این پرونده ادامه دارد.

 

منبع: همشهری

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...