|
کدخبر: 161371

تحویل خودرو به مشتریان سایپا تا لحظه آخر

تحویل خودروهای مشتریان گروه خودروسازی سایپا علی رغم آغاز تعطیلات نوروزی و نزدیک‌شدن به ساعات پایانی سال ۹۹ همچنان ادامه دارد.

تجارت تحویل خودرو به مشتریان سایپا تا لحظه آخر

معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در واپسین روزهای سال نیز در حال تحویل خودروهای مشتریان و پاسخ‌گویی به تعهدات است‌.

براساس این گزارش، امروز جمعه همه مدیران و کارکنان حوزه فروش سایپا برای خدمت به مشتریان گرانقدر این گروه در محل سازمان فروش حاضر شده و در این اقدام پلیس راهور نیروی انتظامی نیز در اقدامی جهادی پا به پای تلاشگران حوزه فروش سایپا اقدام به صدور پلاک برای خودروهای مشتریان کرده تا در تحویل خودروهای آنان در آستانه نوروز تسریع شود.

گروه سایپا که همواره رضایتمندی مشتریان را اولویت اصلی خود قرار داده، در هفته‌های اخیر با شتاب روزافزون، اقدام به صدور فاکتور خودروهای مشتریان کرده و به‌ موازات آن سرعت تحویل خودرو را نیز افزایش داده است.

گفتنی است باتوجه به نیاز موجود در جامعه برای تحویل خودرو پیش از ایام تعطیلات نوروزی، علاوه بر تسریع در تحویل خودرو، تکمیل خودروهای دارای کسری قطعات از پارکینگ‌ها نیز به سرعت در حال انجام است.

 

منبع: سایپانیوز
  • حامد ارسالی در

    بی مسئولیت ترین شرکت خودروسازی جهان همین شرکت سایپا ست

  • شهرام ارسالی در

    چند ماهه ساینای ما رو ندادن ؟؟؟؟ پیگیری کنید دورغ میگن

  • فرازنده ارسالی در

    چرا دروغ خبر میکنید. خودروی من ۲۷بهمن ماه پلاک صادر شده و هنوز خودرو داخل پارکینگ کاشان سایپا قرار داره ومیگن پلاک هنوز نرسیده دستشون. دوماه قبل پلاک صادر میکنن که سود پول رو ندن به مردم.

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...