|
کدخبر: 175166

اولین خبر از عرضه اولیه غکورش در بورس

ثبت سفارش عرضه اولیه «غکورش» به عنوان سومین عرضه اولیه سال از ساعت ۱۰: ۳۰ شروع و تا ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه ادامه دارد.

بورس اولین خبر از عرضه اولیه غکورش در بورس

بعد از عرضه اولیه فتوسا که در هفته گذشته انجام شد حالا عرضه اولیه غکورش به عنوان سومین عرضه اولیه سال جاری قرار است امروز ۵ خرداد ۱۴۰۰ انجام شود. ثبت سفارش این عرضه اولیه از کی آغاز می‌شود؟

مدیر عملیات بازار بورس طی اطلاعیه‌ای در این باره اعلام کرد:

امروز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۳/۰۵ تعداد ۲۴۰ میلیون سهم معادل ۸ درصد (۱۶۸ میلیون سهم جهت عرضه به عموم و تعداد ۷۲ میلیون سهم نیز صرفا به صندوق‌های سرمایه گذاری) از سهام شرکت صنعت غذایی کورش به عنوان پانصدو چهل و ششمین شرکت پذیرفته شده برای اولین بار پس از پذیرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌های پذیرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر، گروه تولید روغن‌های حیوانی و نباتی و طبقه تولید روغن‌ها چربی‌های گیاهی و حیوانی در فهرست نرخ‌های بازار دوم و در نماد غکورش به شیوه ثبت سفارش جهت کشف قیمت عرضه خواهد شد

یه اطلاع می‌رساند؛ پیرو پیام قبلی این مدیریت در خصوص عرضه اولیه سهام شرکت صنعت غذایی کورش (غکورش) تاکید می‌شود دوره ثبت سفارش از ساعت ۱۰: ۳۰ الی ۱۲: ۳۰ می‌باشد.

ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتی و در دوره زمانی اعلام شده و به قیمت محدود در دامنه قیمتی تعیین شده (کف قیمت ۲۸۵۰۰ و سقف قیمت ۲۹۹۵۰ ریال می‌باشد)

منبع: نبض بورس
  • ناشناس ارسالی در

    غگوش چیه

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...