|
کدخبر: 173441

واریز سود سهام عدالت منتظر چیست؟

پس از وعده‌های متعدد برای واریز ۵۰ درصد دوم سود سهام عدالت، حالا قرار است شورای عالی بورس برای واریز پولی که در بیشترین مقدار ۱۸۶ هزار تومان است تصمیم‌گیری کند.

بورس واریز سود سهام عدالت منتظر چیست؟

دو ماهی می‌شود که سهامداران سهام عدالت درگیر سود سهامشان هستند. ۵۰ درصد آن در روزهای پایانی اسفند واریز شد و پس از آن برای واریز مابقی سود چندین بار وعده داده شد.

ابتدا قرار بود بعد از تعطیلات نوروز واریز شود، بعد از به قبل از ماه رمضان، تا پایان ماه رمضان و شب عید فطر موکول شد اما عملی نشد.

پیگیری‌ها از شرکت سپرده‌گذاری مرکزی درباره زمان واریز سود سهام عدالت نشان می‌دهد که قرار است در جلسه شورای عالی بورس درباره واریز سود سهام عدالت تصمیم‌گیری شود.

امروز جلسه شورای عالی بورس تشکیل می‌شود که به نظر می‌رسد این جلسه برای بررسی موضوعات مربوط به سهام عدالت است.

قرار است در جلسه امروز شورای عالی بورس، موضوع نحوه برگزاری ادامه انتخابات شرکت‌های سرمایه‌گذاری سهام عدالت بررسی شود.

برای واریز سود سهام عدالت یک گمانه‌زنی دیگری وجود دارد که از ۵۰ درصد باقی مانده ۳۰ درصد آن به زودی واریز می‌شود و ۲۰ درصد دیگر بعد از تکمیل سودهای واریز شده از سوی شرکت‌های سرمایه‌پذیر در اختیار مشمولان قرار می‌گیرد. باید دید در جلسه امروز شورای عالی بورس چه می‌گذرد؟

منبع: نبض بورس
  • بی نام ارسالی در

    تو دنیا مسئولان تمام کشور کمتر حرف میزنن درعمل فوق‌العاده ولی در ایران مسئولان ب ی کفایت زیاد حرف میزنن ولی دریغ از یه عم ل همش بلدن وعده‌های پوچ وتوخالی بدن و حر ف مفت زیاد میزنن وقتی نمیتونن کار کنن شر کتهایی با این همه سود ،حق مردمو ندن کثیف ترین کسانی که دزدی رو با یدک کشیدن خدا و قرآن خوب بلدن

  • یاسر ارسالی در

    سلام.توروخدااین سودرابدهید

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...