|
کدخبر: 173220

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد‌؟

صندوق پالایش یکم، سومین روز معاملاتی هفته را سرخ پوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۲.۶۹ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۷۰ هزار و ۳۰۰ ریال رسید

بورس ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد‌؟

نماد‌های پالایشی امروز هم با صف فروش و افزایش عرضه شروع به کار کردند و در ساعات ابتدایی بازار امروز شپنا، شبندر و شتران بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل گذاشتند و هر چهار نمادیعنی شپنا، شتران، شبندر و شبریز امروز صف فروش سنگین داشتند و پالایش چهار درصد از ارزش خود را از دست داد، امروز همانند روز‌های قبل نماد پالایش بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص داد.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) کاهش ۳.۹۵ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۳.۶۸ درصد افت و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۱.۷۳ درصد کاهش، شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) افت ۳.۵۳ درصدی را تجربه کردند.

امروز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ معاملات سهم پالایش قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۲.۶۹ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۷ هزار و ۳۰ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۳ میلیون و ۵۱۵ هزار تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با کاهش ۴.۰۷ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۶ هزار و ۹۳۰ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...