|
کدخبر: 167769

اعتماد حلقه مفقوده بورس است

علیزاده، عضو کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تزریق نقدینگی بدون تزریق اعتماد، فایده‌ای برای بازار سرمایه ندارد و آنچه که امروز بازار به آن نیاز دارد اعتمادی است که از بین رفته است.

بورس اعتماد حلقه مفقوده بورس است

محسن علیزاده در شبکه اجتماعی کلاب هاوس با عنوان چه انتظاری از جلسه سران قوا برای رونق بازار سرمایه دارید، گفت: مجلس شورای اسلامی آمادگی دارد تا طرح‌های مرتبط با بازار سرمایه را با قید فوریت در دستورکار خود قرار دهد لذا از همین جا از تمام فعالان بازار سرمایه دعوت می‌کنم که نظرات خود را در خصوص قوانین قابل اصلاح بازار به ما منعکس کنند.

وی همچنین درباره انتظار مردم و مجلس از سران قوا برای تنظیم بازار سرمایه، گفت: تزریق نقدینگی بدون تزریق اعتماد دیگر هیچ فایده‌ای برای بازار سرمایه ندارد و آنچه امروز بیش از همه بازار سرمایه به آن نیاز دارد اعتمادی است که از بین رفته، لذا باید این اعتماد را همراه سه قوه و در کنار هم به سهامداران بازگردانیم.

وی تاکید کرد: متاسفانه یک بی‌اعتمادی در بازار سرمایه حاکم شده که همین بی‌اعتمادی باعث ریزش هر روزه بازار شده است.

 

منبع: خانه ملت
 • Z ارسالی در

  آقای علیزاده حالا شما هم فقط مثل دولت ف ا سد حرف میزنید .
  وضعیت داره امنیتی میشه و ۴۰ میلیون سهام دار هر روز دارن افسرده تر از قبل میشن .
  مردم از دولت فاسد دیگر امیدی ندارند و فقط امیدشان بعد از خدا به مجلس انقلابی و قوه قضائیه هست .
  واگر شماها کاری نکنید مردم از شما ها هم قطع امید خواهند کرد و کشور دچار حرج و مرج میشه .
  بداد مردم برسید ..
  علیزاده حرف بسه و با قانون عمل کنید ..جلوی آخوندی ها و ربیعی ها و جهانگیری ها را بگیرید .اینها پولها را از بورس بیرون کشیدن و حالا در ارز دیجیتال که خودشان وارد کشور کردن دارن با تبلیغات گسترده با قیمتهای بالا به مردم قالب میکنند و چند وقت دیگر دوباره مردمی که در رمز ارزها سرمایه گذاری کردن مثل بورس متضرر میشوند

ارسال نظر

 
در حال بارگزاری ...