|
کدخبر: 154656

ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

صندوق پالایش یکم، آخرین روز معاملاتی هفته را هم سرخ پوش به پایان رساند و در پایان معاملات ارزش هر واحد صندوق پالایش‌یکم با احتساب ۱.۹۵ درصد افت نسبت به روز معاملاتی قبل به ۹۰ هزار و ۴۱۰ ریال رسید.

بورس ارزش پالایشی یکم امروز چقدر شد؟

امروز صندوق پالایشی یکم طبق روال چند روز معاملاتی گذشته سرخ پوش بود و با کاهش ۱.۹۵ درصدی همراه شد و در مجموع تاکنون حدود ۱۰ درصد ضرر برای خریداران اولیه به همراه داشته است. امروز نماد " شبندر" و "شبریز" بیشترین تأثیر مثبت را در شاخص داشتند و "شپنا"و "شتران" از ۷ نماد پرتراکنش بازار بودند.

شتران (شرکت پالایش نفت تهران) افت ۰.۹۵ درصدی و شپنا (پالایش نفت اصفهان) ۰.۱۵ درصد افت و شبریز (پالایش نفت تبریز) ۵.۹۳ درصد افزایش، شبندر (شرکت پالایش نفت بندر عباس) رشد ۲.۸۱ درصدی را تجربه کردند.

ارزش پالایشی یکم ۲۹ بهمن ماه ۹۹

امروزچهار شنبه ۲۹ بهمن ۹۹ معاملات سهم پالایشی قیمت پایانی هر واحد از پالایش یکم با افت ۱.۹۵ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۹ هزار و ۴۱ تومان معامله شد تا ارزش ۵۰۰ واحد از دومین ETF دولتی به ۴ میلیون و ۵۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان کاهش پیدا کند. البته در معاملات روز جاری آخرین قیمت معامله شده برای هر واحد از پالایشی یکم با کاهش ۳.۲ درصدی نسبت به روز معاملاتی گذشته ۸ هزار و ۹۲۶ تومان معامله شد.

این در حالی است که هر واحد از این صندوق به متقاضیان به قیمت ۱۰ هزار تومان و در مجموع ۵۰۰ واحد از آن به قیمت ۵ میلیون تومان فروخته شده بود.

منبع: نبض بورس

ارسال نظر