|
کدخبر: 152719

کدام سهام امروز بیشترین سود را داشت؟ (۱۹ بهمن)

امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری شاهد، بانک پارسیان و دشت مرغاب در بورس و معامله‌گران شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن الوند، زرین معدن آسیا و پتروشیمی زاگرس در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس کدام سهام امروز بیشترین سود را داشت؟ (۱۹ بهمن)

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۳۵هزار و۱۵۱واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۷۰هزار و ۴۹۷واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۲۰۹میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۶هزار و ۹۰۴میلیارد تومان در بیش از ۸۰۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری شاهد، بانک پارسیان و دشت مرغاب بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های فرآودره‌های غذایی و قند پیرانشهر، سایپا شیشه و به پرداخت ملت بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۲میلیارد و ۶۶۴میلیون ورقه به‌ارزش ۵هزار و ۷۶۵میلیارد تومان در ۵۸۰هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۷۸واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۱۳واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های سرمایه‌گذاری مسکن الوند، زرین معدن آسیا و پتروشیمی زاگرس بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع چوب خزر کاسپین، توکا رنگ فولاد سپاهان و کشت و دام گلدشت نمونه اصفهان بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

 

منبع: تسنیم

ارسال نظر