|
کدخبر: 148504

این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

امروز سهامداران شرکت‌های سیمان دورود، سیمان سفید نی‌ریز و سرماآفرین در بورس و معامله‌گران شرکت‌های شیر پگاه آذربایجان شرقی، مهندسی ساختمان تاسیسات راه‌آهن و صنایع چوب خزر کاسپین در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

بورس این سهام امروز بیشترین رشد را داشت

شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با افت ۳۶هزار و ۹۸۹واحدی در ارتفاع یک میلیون و ۱۴۹هزار و ۷۲۱واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۴میلیارد و ۳۲۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش ۴هزار و ۱۹۰میلیارد تومان در ۵۱۵هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان دورود، سیمان سفید نی‌ریز و سرماآفرین بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های بیمه آسیا، صنعتی زر ماکارون و گروه مپنا بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله ۹۴۹میلیون ورقه به‌ارزش ۹هزار و ۴۴۲میلیارد تومان در ۴۳۸هزار نوبت، آیفکس ۴۲۲واحد افت کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۳۶واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های شیر پگاه آذربایجان شرقی، مهندسی ساختمان تاسیسات راه‌آهن و صنایع چوب خزر کاسپین بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کلر پارس، پتروشیمی غدیر و پتروشیمی ارومیه بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر