|
کدخبر: 126800

کارشناس بورس: چشمم به بازگشت بازار آب نمی‌خورد

با شروع معاملات امروز بازار سهام فشار عرضه در نمادهای شاخص‌ساز باعث افت بیش از ۲ درصدی شاخص کل بازار شد و فقط نمادهای خودرویی روندی صعودی دارند.

بازار سهام امروز با افت بیش از ۲ درصدی به یک میلیون و ۴۹۲ هزار واحد رسید.

سلمان نصیرزاده، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با ادامه روند بازار امروز گفت: بازار امروز کم‌عمق است و فعلا چشمم به بازگشت بازار آب نمی‌خورد. فعلا باید به بازار سهام فرصت داد تا در کف قیمتی خود ثابت شود.

او در ادامه اضافه کرد: خرید در بازار سهام خیلی بهتر شده است اما از طرفی هم فشار عرضه نیز به شدت زیاد است. بهترین حالت برای بازار سهام این است که کف قیمتی الان را حفظ کند و اگر بیشتر از این نیز ریزش کند محدود حمایتی بعدی یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحد است.

او ادامه داد: تا زمان انتخابات امریکا بازار نوسانی است. باید تکلیف قیمت دلار نیز مشخص شود و تا آن زمان شاهد خروج پول از بازار و روندی نوسانی خواهیم بود.

 

منبع: تجارت نیوز
 • ناشناس ارسالی در

  امروز سهم سیتا از صف فروش رفت به صف خرید
  خودرو و خساپا صف خرید بودن
  خیلی از سهمای کوچک مانند دتولید صف خرید شدن
  اما شما همه ش نمی دونم به چه دلیلی منفی بافی می کنین
  البته سهمای فلزی مانند فولاد و فملی و یا پالایشی نفتی مانند شپنا و تاپیکو رشد خودشون رو کردن و‌حالا زمان استراحتشون هست.

 • ایمان ارسالی در

  دلال طلا و دلار اقای بزرگمهر شما از دلالان طلا و دلار پول میگیرید تا بازار را تخریب کنید. نگاهی به مو های سفیدتان بکنید و خجالت بکشید کم سیگنال منفی منفی بفرستید.در ضمن چرا این سیگنالهای منفی شما شامل دلار و طلا و..‌ نمیشه؟

ارسال نظر